Zestaw instrukcji Electrolux Rapido Zb403 2

Electrolux Rapido Zb403 2 to profesjonalny zestaw instrukcji, który może pomóc użytkownikom w nawigacji po wielu funkcjach urządzenia. Instrukcja zawiera wszystkie najważniejsze informacje, w tym informacje o użytkowaniu, konserwacji i naprawie urządzenia. Przyjazny interfejs ułatwia użytkownikom szybkie i łatwe odnalezienie potrzebnych informacji. Instrukcja zawiera również wskazówki dotyczące bezpieczeństwa, które należy przestrzegać podczas użytkowania urządzenia. Jest to doskonały zestaw instrukcji, który pomaga użytkownikom w optymalnym wykorzystaniu wszystkich funkcji urządzenia Electrolux Rapido Zb403 2.

Ostatnia aktualizacja: Zestaw instrukcji Electrolux Rapido Zb403 2

Witam,
Posiadam odkurzacz ręczny Electrolux Rapido model ZB 403. W Instrukcji Producent podaje że przed pierwszym razem ładować odkurzacz przez 16 godzin, OK ładowałem tyle.

Quote:

Pełny cykl ładowania baterii przed pierwszym użyciem trwa 16-20 godzin.

Jedyna wada może tego odkurzacza jest taka, że czas pracy ma niezbyt dużą po 16 godzinnym ładowaniu, ale do czego zmierzam. Producent podaje również żeby zapewnić ciągłość pracy odkurzacza to żeby stawiać go na stacji ładującej po każdym użyciu odkurzacza.

Quote:

Aby zapewnić nieustanną gotowość do użytku, odkurzacz Rapido należy pozostawić w stacji ładującej, jeżeli nie jest używany.

Zatem teraz mam do Was pytanie, jak to rozumieć - stacja ładująca ma być cały czas włączona do prądu i mimo, że użyje odkurzacza raz np. dzisiaj i odstawie go do ładowania i następny raz go użyje np. za 2 - 3 dni to jest już więcej jak 16 godzin, to akumulatory mogą uleć przeładowaniu, czy to nieprawda?

Jeśli faktycznie odkurzacz ma być na stacji ładującej cały czas to ile tak mniej więcej jest szacowana żywotność akumulatorów w w/w odkurzaczu? Przy okazji jeszcze zapytam, na stronach gdzie są jest oferowany w/w odkurzacz są informację, że czas pracy tego odkurzacza wynosi 720 min. Realne to jest żeby odkurzacz o mocy akumulatora 3. 6V pracował nawet to 8 - 10 godzin bez ładowania?
Pozdrawiam,
Artur

Czy wiesz, że dziennie dodajemy kilkanaście instrukcji obsługi całkowicie bezpłatnie?Dlatego jeśli szukasz instrukcji do produktu, wpisz jego nazwę w wyszukiwarce, a następnie kliknij enter.

Pamiętaj, że zawsze możesz zamówić instrukcję do każdego produktu zporównywarki produktów.Za darmo!

Rozwiń

Baterie i ładowarki do odkurzacze bezprzewodowe | Electrolux Polska

Baterie i ładowarki

Dostępny

Baterie i ładowarki(+1)

Chat

Zestaw instrukcji Electrolux Rapido Zb403 2

Bezpośredni link do pobrania Zestaw instrukcji Electrolux Rapido Zb403 2

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Zestaw instrukcji Electrolux Rapido Zb403 2