Załączniki Cactus Kidoplay

Cactus Kidoplay to multimedialna platforma do tworzenia i udostępniania załączników. Załączniki Cactus Kidoplay umożliwiają tworzenie i przesyłanie załączników zawierających materiały wideo, audio, teksty i obrazów w wybranym formacie. Platforma umożliwia tworzenie załączników w kilku wygodnych formatach, w tym w popularnych formatach takich jak MP4, AVI, MPEG, MOV, MP3, WAV i inne. Załączniki Cactus Kidoplay są idealne do dzielenia się treściami z przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami. Platforma jest szybka, łatwa w użyciu i bezpieczna.

Ostatnia aktualizacja: Załączniki Cactus Kidoplay

Zarządzanie zawartością aplikacji iMessage może nie być tak łatwe, jak się wydaje, zwłaszcza jeśli używasz tego samego konta na kilku urządzeniach. Na przykład, nawet jeśli nigdy nie używasz iMessage na komputerze Mac, rozmowy z iPhone iMessage będą nadal archiwizowane na komputerze. Może to spowodować wyczerpanie dużej ilości miejsca na dysku, zwłaszcza jeśli często polegasz na obrazach i innych załącznikach multimedialnych. W tym poście nauczymy Cię, jak usuwać wiadomości i załączniki z iMessage na różnych urządzeniach, a także jak lepiej kontrolować miejsce na dysku, z którego korzysta iMessage.

Wyłącz usługę iCloud dla wiadomości

Jeśli chcesz zatrzymać archiwizowanie wiadomości na komputerze Mac, powinieneś rozważyć wyłączenie iCloud dla aplikacji iMessage. Jeśli spróbujesz usunąć wiadomości, gdy synchronizacja iCloud jest włączona, możesz w końcu wyczyścić wiadomości ze wszystkich urządzeń. Wyłączając iCloud, usuniesz tylko lokalnie przechowywane kopie wiadomości i załączników.

 1. Otwórz iMessage i przejdź do Wiadomości -> Preferencje.
 2. Naciśnij iMessage i odznacz opcję Włącz wiadomości w iCloud
 3. Wyjdź z menu i zacznij usuwać wiadomości.

Jak usunąć wiadomości?

Istnieje kilka sposobów rozwiązania tego problemu. Jeśli chcesz usunąć określone rozmowy, możesz po prostu otworzyć iMessage, kliknąć prawym przyciskiem myszy rozmowę, której chcesz się pozbyć, i nacisnąć Usuń rozmowę. Co jednak, jeśli chcesz usunąć wszystkie wiadomości i załączniki? Powtarzanie tej operacji sto razy może być bardzo uciążliwe. Oto, co musisz zrobić, aby całkowicie usunąć załączniki i rozmowy iMessage:

 • Idź do Finder -> Aplikacje -> Narzędzia -> Terminal.
 • Wpisz polecenie rm –r ~ Library / Messages / chat, aby usunąć wiadomości.
 • Wpisz polecenie rm –r ~ / Library / Messages / Attachments /, aby usunąć załączniki.
 • Jeśli nie czujesz się komfortowo w korzystaniu z terminala, możesz to zrobić za pomocą Findera:

 • Otwórz Finder i wybierz Idź -> Idź do folderu.
 • Wpisz ~ / Library / Messages.
 • Usuń pliki chat. db, chatdb-wal, chat. db-shm.
 • Spowoduje to tylko usunięcie wiadomości. Jeśli chcesz usunąć załączniki, oto co musisz zrobić:

 • Otwórz menu Apple -> Informacje o tym komputerze Mac.
 • Idź do Pamięć -> Zarządzaj -> Wiadomości.
 • Spowoduje to wyświetlenie pełnej listy załączników wiadomości na urządzeniu. Wybierz pierwszy, przytrzymaj klawisz Shift i kliknij ostatni - spowoduje to zaznaczenie wszystkich załączników.
 • Naciśnij Usuń, aby zakończyć usuwanie załączników.
 • Produkt

  Innowacyjna strefa zabawy, kreacji i nauki
  dla dzieci w wieku od 4do 12 lat

  Oferta

  Atrakcyjna strefa zabawy dla dzieci,
  dopasowana do różnych przestrzeniKids Play został zaprojektowany z myślą o dzieciach, które w takich przestrzeniach jakgalerie handlowe, hotele czy restauracje, nie zawsze znajdują miejsce na miarę swoichpotrzeb. Oferujemy dzieciom wyjątkowy świat zabawy, kreacji i nauki, któryz powodzeniem może zaistnieć w różnych przestrzeniach użyteczności publicznej.

  • Galerie handlowe
  • Hotele i restauracjeLotniska i dworceInstytucje publiczneCentra biurowe

  Producent

  CITY to lider rozwiązań Digital Signage,
  które łączą wysoką jakość i unikatowy designFirma CITY od 20 lat działa na polskim i zagranicznym rynku dostarczając klientomrozwiązania z zakresu szeroko pojętej komunikacji wizualnej. CITY specjalizuje sięw realizacji projektów Digital Signage, takich jak wielkoformatowe ekrany LEDi wielofunkcyjne kioski multimedialne. Jeden z produktów firmy, kiosk multimedialnyFIN, zdobył w 2018 roku prestiżową nagrodę "Red Dot Design Award".

  Katalog

  Zobacz katalog naszego produktu
  i odkryj wszystkie jego możliwości!

  Media

  Walory i potencjał strefy Kids Play
  opisują największe magazyny branżoweKids Play to produkt wyjątkowy, który budzi zainteresowanie zarówno z racjioryginalnego wzornictwa, jak i starannego połączenia wartości tradycyjnychzabaw manualnych i nowoczesnych aplikacji edukacyjnych. O niepowtarzalnych walorachi dużym potencjale tego produktu obszernie pisały takie m. in. magazynyjak „Design Alive”, "Shopping Center Poland" czy "Galerie Handlowe".

  Outlook dla Microsoft 365 Outlook 2021 Outlook 2019 Outlook 2016 Outlook 2013 Outlook 2010 Outlook 2007 Więcej... Mniej

  Wiadomości e-mail z załącznikami są identyfikowane za pomocą ikon na liście wiadomości.

  Uwaga dotycząca zabezpieczeń: program Outlook akceptuje wiele różnych typów plików, ale blokuje potencjalnie niebezpieczne załączniki (w tym pliki. bat,. exe, vbs i. js), które mogą zawierać wirusy. Nawet w Outlook załącznika należy zachować ostrożność przy otwieraniu załączników, szczególnie wtedy, gdy pochodzi on od osób, których nie znasz lub do których nie masz zaufania. W przypadku wątpliwości potwierdź u nadawcy autentyczność załącznika. Ponadto pamiętaj o tym, aby oprogramowanie antywirusowe komputera było aktualne.

  Załączone pliki na ogół są widoczne w okienku odczytu, tuż pod nagłówkiem wiadomości lub tematem. Czasami załączniki są w treści wiadomości.

  Kliknij dwukrotnie ikonę załącznika, aby otworzyć załącznik.

  Aby zapisać załącznik, wybierz strzałkę listy rozwijanej po prawej stronie ikony załącznika w celu otwarcia menu załącznika.

  Wybierz pozycję Zapisz jako, aby zapisać jeden załącznik na komputerze lub w lokalizacji przechowywania w chmurze. Wybierz pozycję Zapisz wszystkie załączniki, aby zapisać wszystkie załączniki z jednej wiadomości. Domyślnie wszystkie załączniki będą zapisywane w folderze Dokumenty, ale za każdym razem, gdy zapisujesz załączniki, możesz wybrać inną lokalizację.

  Załącznik możesz również zapisać, przeciągając go z wiadomości e-mail i upuszczając na pulpit. Przeciągnięcie i upuszczenie załącznika przechowywanego w chmurze powoduje pobranie i zapisanie jego kopii lokalnej.

  Otwieranie załącznika

  Załącznik możesz otworzyć w obszarze okienko odczytu lub z poziomu otwartej wiadomości. W obu przypadkach kliknij załącznik dwukrotnie, aby go otworzyć.

  • Aby otworzyć załącznik z poziomu listy wiadomości, kliknij prawym przyciskiem myszy wiadomość z załącznikiem, kliknij pozycję Wyświetl załączniki, a następnie kliknij nazwę załącznika.

  Podgląd załączników do wiadomości w formacie HTML lub w formacie zwykłego tekstu możesz wyświetlić w okienku odczytu i w otwartych wiadomościach. Podgląd jest niedostępny w przypadku załączników do wiadomości w formacie RTF.

   Aby wyświetlić podgląd załącznika, kliknij go. Załącznik zostanie wyświetlony zamiast treści wiadomości.

   Aby wrócić do wiadomości, na karcie Narzędzia załączników w grupie Wiadomość kliknij pozycję Pokaż wiadomość.

  Po otwarciu i wyświetleniu załącznika możesz zapisać go na dysku. Jeśli wiadomość ma więcej załączników, możesz zapisać te załączniki jako grupę lub pojedynczo.

  Zapisywanie jednego lub więcej załączników

  Kliknij załącznik w okienku odczytu lub w otwartej wiadomości.

  Na karcie Załączniki w grupie Akcje kliknij pozycję Zapisz jako. Możesz również kliknąć prawym przyciskiem myszy załącznik, a następnie kliknąć pozycję Zapisz jako. Aby zaznaczyć kilka załączników, przytrzymaj naciśnięty klawisz Ctrl podczas klikania załączników. Aby zapisać wszystkie załączniki, wybierz pozycję Zapisz wszystkie załączniki.

  Uwaga: Jeśli wiadomość jest w formacie RTF, w okienku odczytu lub w otwartej wiadomości kliknij prawym przyciskiem myszy załącznik, a następnie kliknij pozycję Zapisz jako.

  Kliknij lokalizację folderu, a następnie kliknij przycisk Zapisz.

  Wyświetlanie (podgląd) załącznika bez otwierania

  Podgląd załącznika, nowa funkcja w pakiecie Microsoft Office 2007, pozwala na wyświetlanie podglądu niektórych typów plików załączników bez ich otwierania. Aby uzyskać informacje na temat wysyłania załączników w wiadomości e-mail, zobacz Dołączanie pliku lub innego elementu do wiadomości e-mail.

  Gdy odbierasz załącznik w wiadomości i chcesz szybko sprawdzić jego zawartość bez otwierania, możesz wyświetlić podgląd załącznika. Podgląd załącznika możesz wyświetlić w okienku odczytu lub z poziomu otwartej wiadomości. Funkcje wyświetlania podglądu załączników dostępne w pakiecie Office 2007 są domyślnie włączone.

  Uwaga: Aby można było wyświetlić podgląd dołączonego pliku utworzonego w aplikacji pakietu Microsoft Office 2007, na komputerze musi być zainstalowana aplikacja pakietu Office 2007. Na przykład aby wyświetlić podgląd załącznika w formacie programu Word 2007, musisz mieć zainstalowany program Word 2007. Aby wyświetlić podgląd załącznika w formacie programu Excel, musisz mieć zainstalowany program Excel.

  Funkcja Podgląd załącznika działa w przypadku wiadomości w formacie HTML i w formacie zwykłego tekstu, ale nie działa w przypadku wiadomości sformatowanych jako tekst sformatowany (RTF). Ponadto funkcja Podgląd załącznika jest dostępna tylko wtedy, gdy przeglądasz wiadomości odebrane, natomiast podczas redagowania nowych wiadomości — nie.

  Wyświetlanie podglądu załącznika

  Na liście wiadomości wybierz wiadomość z załącznikiem, którego podgląd chcesz wyświetlić.

  Kliknij załącznik w obszarze okienko odczytu. Jeśli istnieje wiele załączników, może być konieczne przewinięcie w poziomie w celu odnalezienia odpowiedniego.

  Uwaga: W podglądzie może nie być widoczna najbardziej aktualna zawartość pliku. Aby wyświetlić najbardziej kompletną, aktualną zawartość, otwórz plik. Na przykład możesz kliknąć dwukrotnie załącznik docx, aby otworzyć go w programie Microsoft Word.

  Aby wrócić do treści wiadomości, kliknij przycisk Wiadomość.

  Aby dowiedzieć się, jak wyświetlać podgląd załączników PDF w programie Outlook 2007, zobacz Wyświetlanie załączników w formacie PDF.

  Funkcje wyświetlania podglądu załączników dostępne w pakiecie Office 2007 są domyślnie włączone. Jeśli nie chcesz używać niektórych lub wszystkich funkcji wyświetlania podglądu załączników, wykonaj poniższe czynności, aby je wyłączyć.

  W programie Outlook w menu Narzędzia kliknij pozycję Centrum zaufania, a następnie kliknij pozycję Obsługa załączników.

  Wykonaj jedną z następujących czynności:

  Aby wyłączyć wszystkie funkcje wyświetlania podglądu załączników, kliknij pozycję Wyłącz podgląd załączników.

  Aby wyłączyć określoną funkcję wyświetlania podglądu załączników, kliknij pozycję Podglądy załączników i dokumentów, wyczyść pole wyboru obok funkcji, którą chcesz wyłączyć, a następnie kliknij pozycję OK.

  Aby je włączyć, zaznacz kliknięciem pozycję Wyłącz podgląd załączników lub określone opcje funkcji podglądu załączników.

  Aby dowiedzieć się więcej na temat funkcji wyświetlania podglądu załączników, zobacz Znajdowanie funkcji wyświetlania podglądu załączników.

  Otwieranie załącznika

  Załącznik możesz otworzyć w obszarze okienko odczytu, z poziomu wiadomości na liście wiadomości (na przykład Skrzynka odbiorcza) lub z poziomu otwartej wiadomości.

  Na liście wiadomości wybierz wiadomość z załącznikiem.

  W okienku odczytu kliknij dwukrotnie załącznik. Możesz także kliknąć prawym przyciskiem myszy wiadomość z załącznikiem i wybrać pozycję Wyświetl załączniki.

  Uwaga: Jeśli masz wybór między otwarciem i zapisaniem załącznika, pamiętaj, że warto najpierw zapisać plik, a następnie przed otwarciem sprawdzić go programem antywirusowym.

  Zapisywanie załącznika

  Po otwarciu i wyświetleniu załącznika możesz zapisać go na dysku twardym.

  Zapisywanie pojedynczego załącznika z poziomu wiadomości

  W otwartej lub wyświetlonej w podglądzie wiadomości kliknij prawym przyciskiem myszy załącznik, który chcesz zapisać.

  W menu skrótów kliknij pozycję Zapisz jako.

  Wybierz lokalizację folderu, a następnie kliknij pozycję Zapisz.

  Zapisywanie wszystkich załączników z poziomu otwartej wiadomości

  W otwartej wiadomości na karcie Wiadomość w grupie Akcje kliknij pozycję Inne akcje, a następnie kliknij pozycję Zapisz załączniki.

  Kliknij pozycję OK, wybierz lokalizację folderu, a następnie kliknij ponownie pozycję OK.

  Zapisywanie wszystkich załączników z poziomu listy wiadomości

  W menu Plik wskaż pozycję Zapisz załączniki, a następnie kliknij pozycję Wszystkie załączniki.

  Zobacz też

  Wyświetlanie podglądu załączników w programie OutlookRozwiązywanie problemów z załącznikami w programie OutlookZmienianie skojarzenia plików załącznika wiadomości e-mail

  Załączniki Cactus Kidoplay

  Bezpośredni link do pobrania Załączniki Cactus Kidoplay

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Załączniki Cactus Kidoplay