Uzupełnienie podręcznika Hitachi Rac24ch2

Podręcznik użytkownika Hitachi Rac24ch2 jest szczegółowym przewodnikiem użytkowania tego systemu klimatyzacji. Zawiera istotne informacje na temat zainstalowania, konfiguracji i konserwacji systemu, wraz z instrukcjami dotyczącymi korzystania z jego funkcji. Uzupełnienie podręcznika zawiera dodatkowe informacje na temat tego systemu, w tym aktualizacje software'u, informacje o bezpieczeństwie i procedury awaryjne. Podręcznik jest również wyposażony w szczegółowe, przystępne wyjaśnienia wielu funkcji systemu, aby ułatwić jego prawidłowe użytkowanie.

Ostatnia aktualizacja: Uzupełnienie podręcznika Hitachi Rac24ch2

Download Free PDF

Download Free PDF

Katarzyna Kołak-DanyiMałgorzata MalinowskaPiotr Kajak

2015, Raz, dwa, trzy i po polsku mówisz Ty!

Podręcznik do nauki języka polskiego dla dzieci i młodzieży na Ukrainie

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd. : 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 104 s.
Wymiar: 168x237 mm
EAN: 9788324623488
ISBN: 978-83-246-2348-8
Data: 2013-09-16

Cena wydawcy: 19. 90 złpozycja niedostępna

×

1 / 1

Opis podręcznika:

Matematyka to wyzwanie!

Zbiór zadań przeznaczony dla uczniów klasy drugiej gimnazjum stanowi uzupełnienie podręcznika z serii Matematyka Europejczyka. Zadania w nim zawarte pozwolą Ci uwierzyć, że na każdy układ równań jest jakiś sposób i że nie każdy ostrosłup jest tak samo ostry. Dowiesz się, dlaczego najpiękniejsza jest symetria, oraz nauczysz się obliczać długość hula-hoop. Liczby będziesz podnosić nie do góry, ale do potęgi, natomiast kąty będziesz wpisywać. Zawrzesz także jedną z najważniejszych znajomości w Twoim życiu. Już dziś przygotuj się na poznanie z greckim filozofm i matematykiem - Pitagorasem. Odpowiedzi na wszystkie pytania, które on Ci zada, znajdziesz w tym zbiorze oraz na lekcjach matematyki.

Kompletny zestaw Matematyka Europejczyka. Klasa 2 to podręcznik, zeszyty ćwiczeń oraz zbiór zadań wraz z płytą CD. Na dołączonej płycie multimedialnej jest dużo ciekawych zadań interaktywnych, animacji oraz wykładów prezentujących teorię.

Seria podręczników, zbiorów zadań, zeszytów ćwiczeń i płyt CD Matematyka Europejczyka wydawnictwa Helion pozwala uczniom zdobywać wiedzę bez stresu, a nauczycielom ułatwia przekazywanie nowego materiału w interesujący i niebanalny sposób.

Matematyka Europejczyka - to się liczy!

Podręcznik „Matematyka Europejczyka. Klasa 2. Gimnazjum. Zbiór zadań” - oprawa miękka - Wydawca: Helion.

NOWE WYDANIE podręcznika Alex et Zoe 2 przeznaczonych dla dzieci od 7 roku życia.

Nowe wydanie podręcznika zostało wzbogacone o "Livret de civilisation" - dodatkowy zeszyt prezentując podstawowe elementy kultury i cywilizacji Francji.

Każdy z poziomów obejmuje około 60 godz. nauki języka, zakres materiału (łącznie z drugą częścią metody Alex et Zoé) odpowiada przygotowaniu do DELF (jednostka A1), a w Cadre Européen Commun de Référence odpowiada poziomowi Niveau Découverte.

Metoda Alex et Zoe charakteryzuje się czytelnym układem, ułatwiającym zapamiętywanie; ćwiczenia leksykalne wprowadzane są stopniowo w różnych kontekstach, w formie zabawowej.

Liczne piosenki, rymowanki oraz gry, motywują uczniów do aktywności.

Dzięki szerokiej gamie materiałów dodatkowych, nauczyciel ma możliwość dostosowania metod pracy do indywidualnych potrzeb ucznia.

Ten produkt jest niedostępny. Sprawdź koszty dostawy innych produktów.

Uzupełnienie podręcznika Hitachi Rac24ch2

Bezpośredni link do pobrania Uzupełnienie podręcznika Hitachi Rac24ch2

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Uzupełnienie podręcznika Hitachi Rac24ch2