Techniczny podręcznik referencyjny Cabletron Systems 1088 to kompletny podręcznik użytkownika do systemu Cabletron Systems 1088. Zawiera szczegółowe informacje o konfiguracji, instalacji, utrzymaniu i rozwiązywaniu problemów związanych z systemem. Podręcznik zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące konfigurowania systemu, szczegółowe informacje na temat jego zarządzania i instrukcje dotyczące aktualizacji oprogramowania. Podręcznik zawiera również podsumowanie wszystkich funkcji systemu, w tym opis narzędzi wiersza polecenia i interfejsu graficznego, dla łatwiejszego zarządzania systemem.
Ostatnia aktualizacja: Techniczny podręcznik referencyjny Cabletron Systems 1088
Podręczniki do tego produktu
Dostępne są następujące podręczniki dotyczące tego produktu.
Podręcznik papierowy
Podręczniki, takie jak Instrukcja instalacji, dostarczone w opakowaniu produktu
Objaśniono w nich sposób instalacji i przygotowania produktu do pracy, począwszy od sprawdzenia stanu elementów zestawu. Zamieszczono również informacje o środkach ostrożności podczas używania produktu. Aby bezpiecznie i prawidłowo używać produktu, nie wyrządzić krzywdy sobie ani innym osobom oraz nie spowodować szkód w mieniu, należy przed użyciem produktu zapoznać się z podręcznikami papierowymi.
Podręczniki wyświetlane na komputerach i urządzeniach inteligentnych
Podręcznik użytkownika (ten podręcznik)
Opisano w nim funkcje tego produktu, sposób jego obsługi, zasady konserwacji oraz metody rozwiązywania różnych problemów. Dostęp do tego podręcznika można uzyskać pod adresem URL podanym poniżej oraz za pośrednictwem kodu QR umieszczonego na samym produkcie.
https://www. com/? prd=tm-p202&inf=manual-wwPodręczniki wyświetlane na komputerach
Zamieszczono w nim informacje potrzebne do przygotowania tego produktu do pracy, wykonywania codziennych zadań i opracowania własnego systemu. Dostęp do tego podręcznika można uzyskać pod adresem URL podanym poniżej. com/? prd=tm-p202&inf=trg">https://www. com/? prd=tm-p202&inf=trg
Internetowy podręcznik wideo
W intuicyjny sposób wyjaśniono w nim sposób przygotowania tego produktu do pracy i podłączania go przez Wi-Fi lub Bluetooth. com/? prd=tm-p202&inf=video">https://www. com/? prd=tm-p202&inf=video
Zawartość materiałów wideo może podlegać zmianom bez wcześniejszego powiadomienia.
Firma Hilti od dziesięcioleci produkuje łączniki kotwiące kategorii „premium” przeznaczone do zastosowania w niemal wszystkich podłożach występujących na rynku budowlanym. Jednocześnie wciąż ulepszamy narzędzia przeznaczone dla projektantów i wykonawców pozwalające na bezpieczne i optymalne ekonomicznie projektowanie zamocowań z ich zastosowaniem.
Jednym z takich narzędzi jest „Podręcznik techniki zamocowań” którego kolejne wydanie niniejszym przekazujemy w Państwa ręce, a który stanowi unikalne na rynku kompendium wiedzy na temat techniki kotwienia. W jednym opracowaniu została zebrana wiedza zawarta w setkach dokumentów: aprobatach / ocenach technicznych renomowanych europejskich instytutów badawczych jak i raportów z badań wykonanych w laboratoriach Hilti.
Podręcznik pozwala m. in. na szybkie porównanie parametrów technicznych poszczególnych kotew i wybór najlepszego łącznika w danej aplikacji. Został opracowany tak, aby wspomóc prace projektowe prowadzone z użyciem oprogramowania z rodziny Hilti PROFIS.
W trosce o możliwość stałej aktualizacji tego materiału zdecydowaliśmy się na publikację w formie elektronicznej dostępnej dla każdego użytkownika z każdego miejsca w Polsce, o dowolnej porze.
Dlaczego schemat nie jest zgodny z dokumentacją połączeń SSRAM i...
Ta wersja używanej przeglądarki nie jest zalecana do tej strony internetowej. Uaktualnij przeglądarkę do najnowszej wersji, klikając jedno z poniższych łączy.
Safari
Chrome
Edge
Firefox
Techniczny podręcznik referencyjny Cabletron Systems 1088
Bezpośredni link do pobrania Techniczny podręcznik referencyjny Cabletron Systems 1088
Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów
Ostatnia aktualizacja Techniczny podręcznik referencyjny Cabletron Systems 1088
Subskrybuj nasze sieci społecznościowe, aby być na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami!
Komentarz
Dawaj więcej i szczegółów czym zostały one zastąpione współcześnie
Padło pytanie więc odpowiadam - dużo bardziej wolałbym odcinki o elektronice współczesnej półprzewodnikowej, lampy to tak średnio...
mam sporo takich lamp... chetnie zamienie na zlotowki
Wytarte napisy czasem widać pod kątem
Właściwie to starte oznaczenie lampy można czasem odczytać, bo zostawia niewidoczny ślad na bańce. Wystarczy potrzeć lampą o tłuste czoło, albo okolice nosa :D W mocnym świetle powinno ukazać się za którymś razem możliwe do odczytania oznaczenie. Chyba można pomóc sobie lampą UV, ale mi wystarczyło światło słoneczne
czy warto? pewnie! chcialbym wiedzieć jak ten system przeciwrakietowy z lat 60 na lampach działał, potezne kW zzeral a inercyjnie kierowal rakietami do celu w czasie rzeczywistym!
Moich rodziców OTV często padał w święta. i był dramat. Ojciec był elektrykiem więc podstawy ogarniał, ale nie miał miernika tylko neonówkę :) Takie to były czasy, ale kilka razu dało mu się naprawić w święta OTV :) Potem w latach 90 mówi wyrzućmy te lampy nie mamy już takiego TV, i worek zbierany latami poszedł na śmietnik, a teraz by się tak przydał ;) łącznie z rosyjskimi lampami i tarfo z Rubina 714 :)
Odeszłyby do lamusa gdyby dało się je zasymulować w 100%. niestety nie da się podobnie jak wielu innych elementów analogowych. Kineskop to NIE LAMPA - tam jest przecież działo. zupełnie coś innego
A tak z ciekawości, wie pan może coś o tym czy powstawały (może powstają ) lampy które są dedykowane jednemu urządzeniu ? (pomijając technologie wojskowe)
Jestem za kontynuacją, zasady działania z miłą chęcią bym posłuchał.
Może coś o tym jak podejść do projektowania prostych układów?
Warto, omawiać, warto!!! :-)
Bardzo dobry odcinek i świetny pomysł by przedstawić widzom podstawy dotyczące lamp elektronowych. W następnych odcinkach gdyby takie powstały, można by poruszyć temat jaki wpływ na brzmienie wzmacniacza ma to, w jakiej fabryce dana lampa została wykonana i w których latach. Osobiście stwierdzam że jest to świetna zabawa że można sobie pozwolić na indywidualne dobieranie lamp w poszukiwaniu ulubionego dla nas brzmienia wzmacniacza. Wiem że jest to temat rzeka i sam przekonałem się że lampy różnych producentów w danym wzmacniaczu mają bardzo duży wpływ na jakość dźwięku. Na początek można by przedstawić bardzo popularne lampy ECC 83, EL 84 i ich odpowiedniki.
Świetny materiał, lubię tą wiedzę z historii elektroniki, dziś nieco zapomnianą, a dla młodego pokolenia to zupełna abstrakcja. A jakby nie patrzeć, to kineskopy długo z nami były. Pamiętam jak się telewizory psuły lampowe szczególnie Radzieckie Rubiny, i Elektrony, do tego płytki z papieru. Chyba nie muszą pisać jakie były atrakcje. Pozdrawiam.
A czy na wu karainie produkują lampy od A do N ?
oczywiście wiecej o lampach
kucham lampy i nawet nie wiem za co
Tytuł jest mylący, jak alfabetycznie to AZ 1 winno być na początku. Również z powodu lokalizacji w urządzeniach, zwykle zaczynają się od zasilania. Do tego wielu marzyło o lampach nadawczych, a tu zostały całkowicie olane.
Rany!!!!! przypominasz mi moją młodość z lat 70/80... choć były to siermiężne czasy, to jednak była to młodość, więc choć czasy denne to wspomnienia wspaniałe...
Dzięki za bardzo ciekawy film. Odpowiadając za pytanie, które zadałeś na zakończenie filmu. Dla mnie najciekawsze to co uważasz za najlepsze i jednocześnie w miarę budżetowe lampy do audio. Niemniej z przyjemnością obejrzę filmy o dziwnych, niespotykanych konstrukcjach. Serdecznie pozdrawiam.