Podręcznik użytkownika produktu Ge Ars1160

Podręcznik użytkownika produktu Ge Ars1160 jest źródłem wszystkich potrzebnych informacji dotyczących instalacji, konfiguracji i korzystania z produktu. Zawiera szczegółowe instrukcje, wskazówki i informacje dotyczące użytkowania produktu, w tym informacje dotyczące bezpieczeństwa, konserwacji, wykrywania i usuwania problemów oraz innych ważnych zagadnień. Podręcznik zawiera również informacje na temat innych dostępnych funkcji, a także instrukcje krok po kroku dotyczące obsługi i konfiguracji produktu. Podręcznik użytkownika produktu Ge Ars1160 jest ważnym narzędziem, które pomaga użytkownikom w pełni wykorzystać zalety produktu i zapewnić jego bezpieczne i niezawodne użytkowanie.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik użytkownika produktu Ge Ars1160

© 2020 Motorola Mobility LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone.

MOTOROLA i stylizowane logo M są zarejestrowanymi znakami towarowymi spółki Motorola Trademark Holdings, LLC.

Wszystkie telefony są zaprojektowane i wyprodukowane przez Motorola Mobility LCC, firmę w całości należącą do marki Lenovo.

Robot Android jest powielany lub modyfikowany na podstawie pracy stworzonej i udostępnionej przez Google i używany zgodnie z warunkami opisanymi w licencji Creative Commons 3. 0 Attribution License.

Instrukcje obsługi i podręczniki użytkownika

Czym zajmują się technical writerzy? Tworzą m. in. instrukcje obsługi lub podręczniki użytkownika (ang. user guides, user manuals). A czym zajmują się instrukcje obsługi? I czym właściwie są?

Wikipedia ma odpowiedź i na to pytanie – według tej definicji są to dokumenty mające na celu ułatwić ludziom używanie różnego rodzaju produktów lub rozwiązań (systemów). Można je spotkać w różnych dziedzinach życia i przemysłu – instrukcje obsługi samochodu, pralki, komputera, oprogramowania, zabawek… Tak, tak, to są właśnie te wszystkie dokumenty których prawdziwy fachowiec nigdy nie czyta;).

Tego typu dokumentacja może mieć różnych adresatów – administratorów systemu, wdrożeniowców, użytkowników końcowych… Powoduje to, że tworzymy dla nich różne typy podręczników, na przykład:

  • Podręczniki instalacji (installation guides) – opisujące proces instalacji i aktualizacji (upgrade’u),
  • Podręczniki administracji (administration guides) – dla zarządzających systemem,
  • Podręczniki wdrożenia lub konfiguracji (implementation/configuration guides) – dla wdrożeniowców odpowiedzialnych za przygotowanie i skonfigurowanie systemu do realizacji konkretnych działań (dla konkretnego klienta),
  • Jaktosy (how-to guides) – pokazujące jak użyć produktu w konkretnym celu,
  • Szybkostarty (quick start guides) – opisujące w jaki sposób rozpocząć pracę z urządzeniem (systemem),
  • Inne.

Jak widać, znalezienie polskich odpowiedników dla niektórych typów dokumentacji jest dość trudne – liczymy tutaj na Wasze sugestie i podpowiedzi.

Jak wygląda tego typu dokumentacja z punktu widzenia użytkownika? Zazwyczaj jest to książka – ze stroną tytułową, spisem treści, skorowidzem (index), podzielona na rozdziały wypełnione tekstem, rysunkami i tabelami. Dostarczamy ją w formie papierowej, lub elektronicznej (np. plik PDF). Więcej informacji na temat tego co powinno się znaleźć w instrukcji użytkownika znajdziecie między innymi tutaj.

A w tym miejscu świetny przykład jak nie robić instrukcji obsługi:).


Warunki korzystania

Proszę przeczytać poniższe warunki.

Przed rozpoczęciem korzystania z usługi pobierania dokumentów produktów dostępnej na tej stronie należy zgodzić się na poniższe "Warunki korzystania". ”

Warunki korzystania

Prawa autorskie podręczników użytkownika produktów znajdujących się na tej stronie należą do Clarion Co., Ltd. Ich redystrybucja w całości lub w części bez zezwolenia jest prawnie zabroniona. Jednakże, dopuszcza się możliwość wydrukowania jednej kopii do użytku własnego, niekomercyjnego.

Erraty i podobne materiały czasami są dołączane do produktów jako suplementy do podręcznika użytkownika produktu, jednakże nie wszystkie materiały tego typu pojawiają się na tej stronie.

Z zasady, podręczniki użytkownika produktu na tej stronie to wersje dołączone do pierwszych sprzedawanych produktów. Treść podręczników użytkownika produktu podlega zmianie bez uprzedzenia w przypadku zmian danych technicznych produktów lub zmian przepisów i może różnić się od produktu lub podręcznika użytkownika produktu posiadanych przez Państwa. Jeśli istnieją różnice w danych technicznych pomiędzy produktem posiadanym przez Państwa a podręcznikiem użytkownika produktu z tej strony, lub jeśli macie Państwo jakieś pytania dotyczące zawartości tej strony, proszę skontaktować się z Obsługą Klienta.

Co więcej, jeśli dojdzie do uaktualnienia podręcznika użytkownika produktu dołączanego do produktu, zaktualizowana wersja może zostać opublikowana na tej stronie bez uprzedzenia. Jednakże, podręczniki użytkownika produktu z tej strony nie są aktualizowane przy każdej aktualizacji podręczników dołączanych do produktów.

Modele, do których odnoszą się podręczniki użytkownika produktu z tej strony mogą nie być dostępne w sprzedaży z powodu zaprzestania ich produkcji lub innych powodów.

Ta strona nie zawiera podręczników użytkownika produktu dla wszystkich produktów sprzedawanych przez Clarion. Jeśli nie możesz odnaleźć podręcznika użytkownika produktu, jakiego szukasz, skontaktuj się z Obsługą Klienta w celu jego zakupu. W niektórych przypadkach zakup odpowiedniego podręcznika może być niemożliwy z powodu zaprzestania produkcji danego produktu lub innych powodów.

Te podręczniki użytkownika produktu mają służyć jako źródło informacji dla klientów, którzy zakupili produkty Clarion i są napisane przy założeniu, że produkt został zakupiony. W niektórych przypadkach Clarion może nie być w stanie odpowiedzieć na pytania dotyczące tych podręczników użytkownika produktu osobom, które nie zakupiły tych produktów.

Clarion nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikające z korzystania lub braku możliwości korzystania z usług znajdujących się na tej stronie (w tym szkody wynikające z uszkodzenia danych, przerwania działania usług, utrata danych sprzedaży, itp. ) nawet jeśli wcześniej podano, iż może dochodzić do takich szkód lub roszczeń stron trzecich.

Działanie tej usługi może być zatrzymane a warunki korzystania z niej zmienione bez uprzedzenia.

Download Acrobat Reader

Jak przeglądać pliki PDF

Aby przeglądać pliki PDF z tej strony, należy zainstalować na komputerze program Adobe Acrobat Reader Version 6. 0 lub nowszej wersji lub wtyczkę (plugin) Adobe Reader (można je pobrać bezpłatnie). Jeśli na komputerze nie zainstalowano tego oprogramowania, można pobrać odpowiednią wersję dla komputera ze strony Adobe klikając na ikonę.Otwórz stronę Adobe klikając ikonę.

Wróć na górę strony

Podręcznik użytkownika produktu Ge Ars1160

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik użytkownika produktu Ge Ars1160

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik użytkownika produktu Ge Ars1160