Podręcznik użytkownika Quick Start Frigidaire Cgef3041kfb

Podręcznik użytkownika szybkiego startu Frigidaire CGEF3041KFB jest łatwo dostępnym narzędziem, które pomaga użytkownikom z łatwością zainstalować, używać i konserwować ich lodówkę Frigidaire CGEF3041KFB. Podręcznik użytkownika szybkiego startu zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące ustawień, najlepszych praktyk i wskazówek dotyczących użytkowania, dzięki czemu użytkownicy mogą w pełni wykorzystać wszystkie funkcje i opcje swojej lodówki. Ponadto, podręcznik użytkownika szybkiego startu zawiera informacje dotyczące konserwacji, które pomagają użytkownikom utrzymać swoją lodówkę w doskonałym stanie. Podręcznik użytkownika szybkiego startu Frigidaire CGEF3041KFB jest zatem bardzo przydatnym narzędziem, które pomaga użytkownikom czerpać jak najwięcej z ich lodówki.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik użytkownika Quick Start Frigidaire Cgef3041kfb

Wybierz swój produkt
Kieszenie Dyskowe:
Nazwa Modelu:

Jak zainstalować

Rozpocznij instalację z chmury

Znajdź kod QR na serwerze NAS (lub jego opakowaniu) i zeskanuj go urządzeniem mobilnym.

Aby rozpocząć instalację

, możesz także kliknąć tutaj. Wprowadź klucz konfiguracji z chmury i zainstaluj oprogramowanie firmware zgodnie z instrukcją.

Pobierz Qfinder Pro

Prosimy pobrać aplikację QNAP "Qfinder Pro" odpowiadającą używanemu przez Ciebie systemowi operacyjnemu w celu instalacji oprogramowania sprzętowego.

Zainstaluj Qfinder Pro

Po pobraniu Qfinder Pro, prosimy o zainstalowanie go na Twoim PC. Ta aplikacja pomoże Ci zlokalizować oraz skonfigurować QNAP NAS w sieci LAN. com/Origin/start/_upload/step_content/images/step3. png"/>

Korzystanie z aplikacji Qfinder Pro

Wyszukaj serwer NAS i kliknij go dwukrotnie. Wyświetli się strona, która przeprowadzi Cię przez proces instalacji. Jeżeli serwer NAS nie jest połączony z Internetem,

pobierz

aplikację na komputer i przenieś ją do serwera NAS.
*Domyślna nazwa użytkownika i hasło to admin/admin.

Pilot/klawiatura

Do bezpośredniego sterowania serwerem NAS użyj pilota na podczerwień firmy QNAP lub klawiatury USB. com/Origin/start/_upload/step_content/images/Mouse20and20keyboard. png"/>Rozpocznij instalację

Jeżeli serwer NAS jest połączony z monitorem HDMI, system poprowadzi Cię przez proces instalacji. Ta metoda nie wymaga dostępu do Internetu.

Zaloguj się do QTS i Rozpocznij Inteligentne Życie

Po zakończeniu instalacji (lub jeżeli urządzenie ma już zainstalowane oprogramowanie firmware) możesz połączyć się z serwerem NAS przy użyciu aplikacji Qfinder Pro. Więcej informacji dotyczących korzystania z aplikacji Qfinder Pro zawiera samouczek.

*Domyślna nazwa użytkownika i hasło to admin/admin. com/Origin/start/_upload/step_content/images/Login20QTS. png"/>

Dowiedz się więcej o nowych funkcjach, korzystając z zasobów strony internetowej QNAP.

Tutaj sprawdzisz przewodnik użytkownika oprogramowania QTS. Zapoznaj się z FAQs oraz tutorialami na temat QNAP NAS. Zwiększ satysfakcję z użytkowania dzięki przydatnym narzędziom. Zdalny dostęp w ruchu za pośrednictwem systemu iOS® lub Android™, sprawia, że Twoje życie staje się jeszcze wygodniejsze. 網頁內容高:
網頁內容限制高:
window top value:
window bottom value:
goal point value:
goal point go mark:
goal point go range:
goal point name set:
執行次數記錄:

Zakończenie wsparcia sterowników drukarek dla systemów Windows 7, 8, 8. 1, Server 2008, 2008R2.

Firma HP nie obsługuje tych sterowników od 1 listopada 2022 roku. HP zaleca aktualizację systemu operacyjnego do obsługiwanej wersji. Dowiedz się więcej

Data: 01/09/2022Typ: Skrócona instrukcja użytkowania

Języki: angielski/ chiński/ francuski/ hiszpański/ niemiecki/ włoski Wersja: 10

Referencja: PHA50647
Typ: Skrócona instrukcja użytkowaniaJęzyki: angielski/ chiński/ francuski/ hiszpański/ niemiecki/ włoski Referencja: PHA50647

Podręcznik użytkownika Quick Start Frigidaire Cgef3041kfb

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik użytkownika Quick Start Frigidaire Cgef3041kfb

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik użytkownika Quick Start Frigidaire Cgef3041kfb

Sprzęt

Oprogramowanie

Witaj w
QNAP NAS!

1. Przygotuj sprzęt

Przed instalacją oprogramowania sprzętowego, prosimy o poprawnie zainstalowanie urządzenia.

2. Zainstaluj oprogramowanie

Pomyśl o QNAP NAS jak o mini PC. Zanim zaczniesz używać urządzenia, wymagana jest instalacja systemu operacyjnego.

3. Zaloguj się do QTS

Użyj swojej nazwy użytkownika QTS oraz hasła by zalogować się do QTS. (QTS jest systemem operacyjnym dedykowanym dla QNAP NAS)

Wyciągnij tacę dysku z QNAP NAS a następnie przymocuj dysk za pomocą czterech śrub. Rozmiar śrub odpowiada rozmiarowi dziur w tacy dysku.

Włóż ponownie tacę dysku do QNAP NAS.

Uwaga: Wszystkie dane zgromadzone na dysku zostaną usunięte podczas procesu inicjalizacji.

Podłącz kabel sieciowy oraz przewód zasilający.

Uruchom QNAP NAS.

Uwaga: NAS jest gotowy, gdy usłyszysz długi dźwięk „beep”.

Zainstaluj oprogramowanie

Oprogramowanie firmware serwera NAS można zainstalować trzema metodami.


Kiedy serwer NAS jest połączony z Internetem, zainstaluj oprogramowanie firmware przy użyciu klucza konfiguracji z chmury znajdującego się na pudełku (lub na samym serwerze NAS).

jeżeli serwer NAS nie jest podłączony do Internetu, możesz użyć aplikacji Qfinder Pro, która umożliwi znalezienie serwera NAS za pośrednictwem sieci LAN w celu instalacji oprogramowania firmware.

Jeżeli serwer NAS ma wyjście HDMI, możesz podłączyć go do monitora z gniazdem HDMI i zainstalować oprogramowanie firmware zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie. Do instalacji tą metodą jest potrzebna klawiatura USB lub pilot QNAP na podczerwień (model TS-269H nie obsługuje tej funkcji).

Przygotuj się

Włącz serwer NAS i połącz go z Internetem.