Instrukcja obsługi asystenta Cadillac Ct62018

Instrukcja obsługi asystenta Cadillac CT62018 zawiera wszystkie informacje niezbędne do korzystania z systemu asystenta. Instrukcja zawiera szczegółowe informacje na temat wszystkich funkcji tego systemu i wyjaśnia, jak je włączyć, wyłączyć lub dostosować. Instrukcja zawiera również wskazówki dotyczące bezpieczeństwa i informacje na temat naprawy systemu. Instrukcja asystenta Cadillac CT62018 jest dostępna online i można ją łatwo pobrać, aby uzyskać dostęp do wszystkich informacji dotyczących systemu.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja obsługi asystenta Cadillac Ct62018

Internetowa baza instrukcji obsługi

© 2023 by ManualsBase. com. All Rights Reserved.

Asystent BHP to Twoje mobilne biuro na szyfrowanym dysku SSD

Umożliwia pracę w dowolnym miejscu i na dowolnym komputerze. Dane pozostają bezpieczne na wypadek zgubienia lub kradzieży. Takie rozwiązanie daje możliwość korzystania z całej zawartości w wygodny i bezpieczny sposób.

Asystent BHP midi zawiera:

Asystent BHP
Moje dokumenty

Kompleksowe narzędzie każdego behapowca. Dzięki programowi utworzysz bazę zakładów, sprawnie wykonasz ocenę ryzyka zawodowego. Łatwo wydrukujesz dokumenty dzięki aktywnym drukom. Zrobisz analizę stanu BHP.

Bogate źródło publikacji, artykułów, zbiorów aktów prawnych, materiałów pomocniczych oraz narzędzi niezbędnych w codziennej pracy. Asystent BHP Portal to uporządkowany zbiór wiedzy z zakresu bhp i prawa pracy.

Miejsce gdzie zgromadzisz swoją dokumentacje BHP oraz wszystkie materiały niezbędne do pracy. Dzięki temu, że nośnikiem jest przenośny dysk SSD z moich dokumentów możesz korzystać na dowolnym komputerze.

Szczegóły programów i serwisów

Asystent BHP Program

Asystent BHP Portal

Licencja oprogramowania

Aktualizacje Programu

Technologia SSD M. 2 I USB 3. 0

Nasz produkt korzysta z najnowocześniejszej technologii SSD M. 2, dzięki czemu jest on bezkonkurencyjnie szybki i odporny na wstrząsy oraz udary mechaniczne. Dodatkowo posiada standard USB 3. 0, co zapewnia dostęp do danych bez jakichkolwiek opóźnień.

Dane mogą być przesyłane z prędkością nawet do 5Gb/s.

Pojemność 120GB w obudowie wielkości zapalniczki

Dzięki dużej pojemności dysku oprócz naszej aplikacji możesz trzymać na nim również inne dane, które będą w pełni bezpieczne i dostępne tylko dla Ciebie!

Całość, dzięki zastosowaniu technologii SSD M. 2 czyni nasz dysk bardzo kompaktowym, jego wymiary to zaledwie 8cm x 4cm x 1cm!

Twoje dane zawarte na naszym dysku są całkowicie bezpieczne, dzięki zastosowaniu sprzętowego szyfrowania AES 256 bitów.

Do momentu wprowadzenia kodu PIN Twoje dane pozostają zaszyfrowane i nie ma możliwości ich odczytania przez osoby niepowołane.

POŁĄCZONE FUNKCJE I APLIKACJE POJAZDU

Aplikacje InControl stanowią technologiczne serce wygody pokładowej Jaguara, zapewniając dokładną kontrolę środowiska, nawigację, rozrywkę i bezpieczeństwo, a także bezproblemową łączność ze światem. W zależności od zakupionych funkcji InControl, należy utworzyć konto i dokonać aktywacji wybranych usług InControl.

KONFIGURACJA USŁUG INCONTROL

AKTYWACJA SYSTEMU PROTECT*

Aby skorzystać z usług Protect, należy wykonać trzy proste kroki: utworzyć konto online, zarejestrować samochód i aktywować usługi InControl, które zostały zakupione.

*W niektórych modelach, usługi Protect są objęte funkcją Remote.

Instalacja karty SIM

Aby móc korzystać z funkcji łączności InControl, takich jak punkt dostępowy Wi-Fi i usługi Pro Services, należy zainstalować kartę SIM z odpowiednią umową transmisji danych.

KONFIGURACJA USŁUG PRO SERVICES

Usługi Pro Services obejmują szereg udoskonalonych funkcji wykorzystywanych w ramach Touch Pro.

INSTALACJA APLIKACJI INCONTROL

Aplikacja InControl jest dostępna do pobrania poprzez Apple App Store kub Google Play na większość smartfonów z systemami Android i Apple iOS. Należy zainstalować aplikacje InControl w celu wyszukania kompatybilnych aplikacje dla własnego urządzenia.

UŻYTKOWANIE USŁUG INCONTROL

AKTUALIZACJE MAP

Należy zapewnić aktualność systemu Nawigacji Infotainment, poprzez pobieranie najnowsze aktualizacji map. pl/incontrol/instrukcja-uzytkownika/incontrol-bezpieczenstwo">

SECURE TRACKER

Funkcja Secure Tracker śledzi lokalizację pojazdu alarmując użytkownika o ewentualnej próbie kradzieży, przekazując aktualną lokalizację auta odpowiednim służbom ułatwiając szybkie odzyskanie pojazdu. pl/incontrol/instrukcja-uzytkownika/lacznosc-bluetooth">

ŁĄCZNOŚĆ JAGUAR BLUETOOTH®

Należy dowiedzieć się, jak korzystać z łączności Bluetooth® z telefonem komórkowym użytkownika i zapoznać się z funkcjami, które można podłączyć podczas jazdy.

WSPARCIE SYSTEMU JAGUAR INCONTROL

LOGOWANIE DO KONTA INCONTROL

Należy zarejestrować konto na stronie Mój Jaguar InControl, aby dostosować własne preferencje i zarządzać funkcjami Systemu InControl. pl/dealerzy-lista">

UZYSKIWANIE POMOCY W ZAKRESIE INCONTROL

W celu uzyskania więcej informacji o systemie Jaguar InControl zapraszamy do kontaktu z wybranym autoryzowanym dealerem Jaguar.

ZASADY I WARUNKI

Należy zapoznać się z zasadami i warunkami użytkowania Systemu Jaguar InControl oraz informacjami dotyczącymi ochrony danych.

Podczas wprowadzania systemu InControl, poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Jaguar w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.

Instrukcja obsługi asystenta Cadillac Ct62018

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja obsługi asystenta Cadillac Ct62018

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja obsługi asystenta Cadillac Ct62018