Instrukcja montażu części Beko Wue 6612 X0

Instrukcja montażu części Beko Wue 6612 X0 jest szczegółową instrukcją montażu części, która pomaga użytkownikom w montażu ich produktów. Instrukcja zawiera szczegółowe diagramy i obrazy, dzięki którym użytkownicy mogą wygodnie i bezpiecznie złożyć swoje produkty. Instrukcja zawiera również szczegółowe informacje o montażu i użytkowaniu produktu, a także wskazówki dotyczące bezpiecznego użytkowania produktu.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja montażu części Beko Wue 6612 X0

Po dodaniu otrzymasz e-mail z informacją

Funkcja Pupil

Funkcja dedykowana właścicielom zwierząt domowych

Bez wątpienia właściciele zwierząt kochają swoich futrzastych przyjaciół. Funkcja usuwania sierści spełni swoje zadanie dzięki praniu wstępnemu i specjalnym cyklom dodatkowego płukania. Funkcję Pupil docenią również osoby zmagające się z różnymi alergiami: dobrze radzi sobie ona z usuwaniem włosów, kłaczków czy pyłków.

Fast+

Do 55% szybsze pranie

Jeśli uważasz, że życie jest zbyt krótkie, aby siedzieć i czekać, aż pralka skończy prać, oto coś, co pozwoli Ci odzyskać czas. Funkcja Fast+ automatycznie wykrywa rodzaj tkaniny i ilość prania, optymalizując program prania i pozwalając na skrócenie czasu trwania programu nawet o 55%* za naciśnięciem jednego przycisku. * Przetestowano w laboratoriach firmy

AquaWave®

Falowy ruch bębna zapewnia delikatniejsze pranie i suszenie

Pranie może źle wpływać na ubrania. Prezentujemy zakrzywione szklane drzwi systemu AquaWave® i specjalnie zaprojektowane łopatki, które przy pomocy ruchu falowego przemieszczają ubrania wewnątrz bębna, zapewniając delikatniejsze pranie i zwiększając jego skuteczność. Następnym razem, gdy ktoś pochwali Twój strój, a Ty odpowiesz „Ten stary ciuch? ” — może się okazać, że się nie mylisz.

Program GentleCare™

Delikatna bawełna, która dłużej wygląda jak nowa

Niektóre bawełniane tkaniny są delikatniejsze niż inne — i w związku z tym wymagają odpowiedniego traktowania. Program GentleCare™ chroni fakturę i kolory delikatnych tkanin, takich jak materiały tkane i z czesanej bawełny, dzięki łagodnemu algorytmowi prania i wirowania. Teraz możesz bez obaw wrzucać do urządzenia delikatne tkaniny bawełniane i cieszyć się nimi dłużej.

Program do odzieży turystycznej/sportowej

Ochrona tkanin wodoodpornych

Jeśli uprawiasz sport lub turystykę, wiesz, że odpowiednia odzież, podobnie jak inne wyposażenie, jest poważną inwestycją. Niskie obroty bębna w ramach programu do odzieży turystycznej/sportowej zapobiegają powstawaniu w bębnie tarcia, co pomaga zachować wodoodporność i przewiewność ubrań. Teraz możesz w pełni cieszyć się przygodą. com/content/dam/poland-pl-aem/poland-pl-aemProductCatalog/technology/tech_OutdoorandSportsProgramme_WashingMachines/WM-Outdoor-Sports-Programme-Secondary. png 2x"/>

Maksymalna prędkość wirowania

1000 rpm

Poziom hałasu (pranie)

60 dBA

Spinning Noise Level

72 dBA

Typ wyświetlacza

Wyświetlacz elektroniczny

Typ konstrukcji

Wolnostojące

Program 4

Codzienne szybkie

Program 6

Wełna / pranie ręczne

Program 8

Wirowanie i odpompowanie

Program 12

Ciemne kolory / Jeans

Podfunkcja 1

Czyszczenie bębna

Podfunkcja 3

AntiCrease+®

Materiał bębna

Stal nierdzewna

Roczne zużycie energii (kWh/ rok)

152 kWh

Roczne zużycie wody (L/rok)

8799 L

Energy Consumption

73 kWh

Wysokość z opakowaniem

88 cm

Szerokość z opakowaniem

65 cm

Głębokość z opakowaniem

46. 5 cm

Zabezpieczenie przed zalaniem

Automatyczna regulacja wody

Poniżej prezentujemy oryginalne części jak i ich odpowiedniki do modelu WUE6612XWW pralek Beko. Użyj filtrów, aby szybciej znaleźć właściwą część. Wspieramy domowe naprawy pisząc o nich regularnie na naszym portalu Baza Porad, która rozwiązała już problemy tysiącom ludzi w całej Polsce. Aby lepiej zobrazować domowe naprawy, prowadzimy kanał na YouTube, na którym krok po kroku pokazujemy proste wymiany części. Nie zwlekaj i sprawdź!

Instrukcja montażu części Beko Wue 6612 X0

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja montażu części Beko Wue 6612 X0

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja montażu części Beko Wue 6612 X0