Instrukcja montażu, obsługi i konserwacji Frigidaire Fdb2415lfb0

Instrukcja montażu, obsługi i konserwacji Frigidaire FDB2415LFB0 zapewnia niezbędne informacje do instalacji i użytkowania zmywarki. Przed montażem zalecamy skonsultowanie się z kwalifikowanym instalatorem lub technikiem, aby upewnić się, że wszystkie wymagane wymagania są spełnione. Instrukcja zawiera informacje na temat bezpieczeństwa, używania, instalacji, konserwacji, napraw i czyszczenia zmywarki. Oprócz tego zawiera także informacje o częściach zamiennej, problemach i rozwiązania problemów oraz diagramy części. Instrukcja jest najważniejszym źródłem informacji dla użytkowników Frigidaire FDB2415LFB0. Należy ją dokładnie przeczytać, zanim zacznie się konfigurować, instalować, używać lub konserwować zmywarkę.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja montażu, obsługi i konserwacji Frigidaire Fdb2415lfb0

| GospodarkaArtykuły

Firma Rockwell Automation wydała najnowszą wersję popularnej publikacji "Podręcznik Bezpieczeństwa Maszyn" o systemach sterowania związanych z bezpieczeństwem maszyn. Podręcznik został poszerzony o nowe informacje, przykłady i obliczenia, umacniając swoją pozycję jako narzędzie służące poznawaniu najlepszych praktyk i przykładów rozwiązań dla każdego, kto chce zrozumieć zakres i zasady bezpieczeństwa funkcjonalnego maszyn.

To 146-stronicowe wydanie zostało autoryzowane przez specjalistów branżowych i jest podzielone na rozdziały obejmujące przepisy, normy, strategie, obliczenia, koncepcje projektowe, przykłady rozwiązań i narzędzia.

Nowa uaktualniona treść "Podręcznika bezpieczeństwa 5" zawiera:

  • Zmiany w ocenie ryzyka - uaktualnienie "Podręcznika bezpieczeństwa 4", które pozwoli czytelnikom przyjęcie podejścia wymaganego przez aktualne oficjalne wytyczne i normy.
  • Graf ryzyka - zostało wprowadzone pojęcie "prawdopodobieństwo wystąpienia zdarzenia niebezpiecznego" zgodnie z najnowszą wersją normy EN ISO 13849-1. Umożliwia to obniżenie PL o jeden poziom w niektórych okolicznościach, zależnie od przewidywanego prawdopodobieństwa wystąpienia.
  • Podsystemy - publikacja zawiera więcej opisów podsystemów, aby czytelnicy mogli zrozumieć normę EN ISO 13849-1 z perspektywy kalkulatora poziomu bezpieczeństwa SISTEMA instytutu IFA.
  • Przykłady konfiguracji systemów - kilka przykładów podłączeń/systemów zostało zaktualizowanych, aby zawierały najnowsze urządzenia. Uwzględniono też nowe i zmienione normy.
  • Przykłady rozwiązań - wykorzystany został bardziej przejrzysty przykład, zaczerpnięty z dokumentów zawierających wstępnie opracowane funkcje bezpieczeństwa maszyn, udostępnianych do pobrania przez firmę Rockwell Automation.
  • Produkty, technologie i narzędzia - ta nowa sekcja zawiera opis produktów do stosowania w bezpieczeństwie maszynowym i przedstawia je z technologicznego punktu widzenia. Jest też dział oprogramowania inżynierskiego i narzędzi wspomagających, które ułatwiają tworzenie projektów bezpieczeństwa maszyn.

Obecnie w obiegu znajduje się ponad 20 000 kopii Podręcznika Bezpieczeństwa 4. Wraz z wydaniem w wielu językach "Podręcznika Bezpieczeństwa 5" obieg ten rozszerzy się, oferując wsparcie jeszcze większej liczbie ekspertów ds. bezpieczeństwa maszyn. Aby wesprzeć przekazanie informacji, podręcznik jest dostępny w ośmiu językach (polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, holenderskim i czeskim). Już wkrótce dostępne będą wersje w języku japońskim i portugalskim.

Strona internetowa o bezpieczeństwie maszyn firmy Rockwell Automation zawiera łącza nie tylko do najnowszych podręczników bezpieczeństwa, w tym siostrzanego "Podręcznika Bezpieczeństwa Procesu 1" oferującego podobne informacje, ale dla aplikacji bezpieczeństwa procesowego. Zawiera też wiele innych narzędzi i zasobów bezpieczeństwa, nagrań wideo i programów.

"Podręcznik Bezpieczeństwa Maszyn 5" jest bezpłatny i może zostać pobrany w formacie pliku pdf lub w formie drukowanej, która zostanie wysłana pocztą na adres osoby zainteresowanej.

źródło: Rockwell

Podręcznik przygotowuje do działania ratowniczego i uczy udzielania pierwszej pomocy w różnych sytuacjach urazowych. Wdraża także do świadomego uczestnictwa w życiu regionu i kraju zarówno w czasie pokoju, jak i w czasie wojny.

Cechy publikacji:

• książka ma czytelną strukturę – z wydzielonymi ramkami, schematami i algorytmami, która ułatwia korzystanie z niej,

atrakcyjny sposób prezentowania treści z poglądowymi zdjęciami, rysunkami i infografikami zachęca uczniów do nauki,

odwołania do aplikacji na smartfony są przykładem powiązania teorii z praktyką obecną w codziennym życiu współczesnego ucznia,

podsumowania oraz pytania i polecenia na końcu każdego rozdziału z realistycznymi scenkami pobudzają wyobraźnię uczniów oraz pomagają zapamiętać i usystematyzować wiedzę,

• zastosowanie w lekcjach słownictwa typowego dla ratowników medycznych pozwala uczniom na pierwszy kontakt fachową terminologią,

przystępny język oraz jasne i zwięzłe definicje pojęć pozwalają na zrozumienie prezentowanych treści,

Podręcznik jest dostosowany do nowej podstawy programowej – zawiera nowe treści, np. te dotyczące edukacji zdrowotnej.

Nr dopuszczenia MEN: 992/2019

Ten produkt jest niedostępny. Sprawdź koszty dostawy innych produktów.

44. 57PodręcznikiNowa Era

44, 57 zł

Wysyłka: 1-2 dni robocze
+ czas dostawy

Opis

Nowe wydanie podręcznika,, Żyję i działam bezpiecznie" dla szkół ponadpodstawowych jest zgodne z wytycznymi RKO wydanymi przez Europejską Radę Resuscytacji w 2021 roku. Uwzględnia także najnowsze regulacje w zakresie obronności. Oprócz aktualnej wiedzy na temat pierwszej pomocy i działań ratowniczych w podręczniku przedstawiono zasady postępowania w sytuacjach kryzysowych, zagrożenia czasu pokoju, a także zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa państwa i edukacji zdrowotnej.

  • Ułatwia opanowanie wiedzy i umiejętności praktycznych dzięki algorytmom postępowania, czytelnym zdjęciom oraz infografikom.
  • Umożliwia szybkie odnalezienie szukanych treści dzięki przemyślanym wyróżnieniom w tekście oraz ujęciu najistotniejszych zagadnień w widoczne i czytelne ramki.
  • Pomaga przyswoić wiedzę poprzez zastosowanie różnorodnych, dostosowanych do potrzeb uczniów rozwiązań, takich jak mnemotechniki, podsumowania po tematach czy powtórzenia po działach.
  • Pozwala dostrzec przydatność i aktualność omawianych zagadnień dzięki licznym odwołaniom do sytuacji bliskich doświadczeniu uczniów oraz do wydarzeń, które miały miejsce w niedalekiej przeszłości.

Szczegóły

Tytuł

Żyję i działam bezpiecznie.

Inne propozycje autorów - Słoma JarosławPodobne z kategorii - PodręcznikiKlienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Royal

29. 09KsiążkiNieZwykłe

Rabaty do 45% non stop

Ponad 200 tys. produktów

Bezpieczne zakupy

Informujemy, iż do celów statystycznych, analitycznych, personalizacji reklam i przedstawianych ofert oraz celów związanych z bezpieczeństwem naszego sklepu, aby zapewnić przyjemne wrażenia podczas przeglądania naszego serwisu korzystamy z plików cookies. Korzystanie ze strony dobraksiazka. pl bez zmiany ustawień przeglądarki lub zastosowania funkcjonalności rezygnacji opisanych w Polityce Prywatności oznacza, że pliki cookies będą zapisywane na urządzeniu, z którego korzystasz. Więcej informacji znajdziesz tutaj: Polityka prywatności. Rozumiem

Instrukcja montażu, obsługi i konserwacji Frigidaire Fdb2415lfb0

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja montażu, obsługi i konserwacji Frigidaire Fdb2415lfb0

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja montażu, obsługi i konserwacji Frigidaire Fdb2415lfb0