Instrukcja i gwarancja Electrolux E5ts1 50st

Instrukcja i gwarancja Electrolux E5ts1 50st zapewnia wszystko, co potrzebne do bezpiecznego i skutecznego użytkowania pralki. Instrukcja zawiera dokładne informacje na temat użytkowania, konserwacji i naprawy pralki. Zawiera również informacje na temat bezpieczeństwa i wszystkich funkcji, które pralka oferuje. Gwarancja Electrolux E5ts1 50st zapewnia również pełną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i awariami. Gwarancja obejmuje również części i usługi naprawcze, które są niezbędne do użytkowania pralki. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące instrukcji i gwarancji Electrolux E5ts1 50st, skontaktuj się z lokalnym centrum obsługi klienta, aby uzyskać odpowiedzi.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja i gwarancja Electrolux E5ts1 50st

W Electrolux bardzo dużą wagę przykładamy do ochrony środowiska i poprawy stanu naszej planety. Dlatego też, w celu zmniejszenia zużycia papieru, zrezygnowaliśmy z drukowania naszych kart gwarancyjnych w formie papierowej. Karty te nie są obecnie wymagane w przypadku usługi gwarancyjnej.
Podstawą gwarancji producenta jest dowód zakupu wystawiony w momencie zakupu urządzenia, czyli faktura lub paragon. Można go przedstawić również w formie elektronicznej.

W przypadku płyt do zabudowy konieczne jest ich podłączenie przez osoby uprawnione. Pamiętaj aby fachowiec wystawił odpowiednie poświadczenie prawidłowego montażu. Takie poświadczenie powinno zawierać dane urządzenia oraz numer uprawnień osoby upoważnionej do instalacji urządzenia. Te dane można zapisać w dowolnym miejscu lecz sugerujemy zapisanie ich np. w instrukcji obsługi dołączonej do urządzenia.

Potrzebny będzie: dostęp do urządzenia lub dowód zakupu (paragon)

 • {{ errorText}}
 • Jako pierwsza/pierwszy dowiaduj się o specjalnych ofertach, nowych produktach i promocjach
 • Pobieraj instrukcje obsługi, warunki gwarancji i inne dokumenty dotyczące Twoich urządzeń AGD
 • Kupuj akcesoria i środki czystości odpowiednie do Twojego urządzenia 
 • Uzyskaj pomoc dot. obsługi swojego urządzenia
 • Zlecaj naprawę urządzenia w autoryzowanym serwisie
 • Rejestracja produktu nie jest równoznaczna z przystąpieniem do jednej z naszych promocji konsumenckich, które znajdziesz na stronie: www. pl/promocje.
 • Weź udział w promocji*

  Zarejestruj swoje urządzenie i odbierz kod rabatowy

  *Dotyczy rejestracji dużych urządzeń AGD oraz odkurzaczy i oczyszczaczy.


 • Na początek kilka szczegółów

  * Pole wymagane

  Zaloguj się

  Electrolux jest częścią Grupy Electrolux. Jeżeli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem w witrynach AEG lub Zanussi, skorzystaj z tych samych danych logowania.

  Zaloguj się

  lub

  Utwórz konto