Instalacja, uruchomienie i obsługa Beko F 972 Siyah

Instalacja, uruchomienie i obsługa Beko F 972 Siyah to prosty i szybki proces. Przed rozpoczęciem instalacji należy zapoznać się z instrukcją obsługi. Przed uruchomieniem należy upewnić się, że wszystkie elementy są dobrze połączone. Uruchomienie urządzenia można wykonać za pomocą przycisku zasilania, a następnie należy wybrać odpowiedni program. Aby uzyskać maksymalną wydajność, należy regularnie czyścić wszystkie elementy i dbać o dobrą konserwację. Aby uzyskać więcej informacji, można skontaktować się z producentem lub zasięgnąć porady w sklepie z elektroniką.

Ostatnia aktualizacja: Instalacja, uruchomienie i obsługa Beko F 972 Siyah

Jak korzystać?

Naszym celem jest zapewnienie Ci jak najszybszego dostępu do treści zawartych w instrukcji obsługi urządzenia Cal Flame BBQ08954P. Korzystając z podglądu online możesz szybko przejrzeć spis treści i przejść do strony, na której znajdziesz rozwiązanie swojego problemu z Cal Flame BBQ08954P.

Dla Twojej wygody

Jeżeli przeglądanie instrukcji Cal Flame BBQ08954P bezpośrednio na tej stornie nie jest dla Ciebie wygodne, możesz skorzystać z dwóch możliwych rozwiązań:

  • Przeglądanie pełnoekranowe - Aby wygodnie przeglądać instrukcję (bez pobierania jej na komputer) możesz wykorzystać tryp przeglądania pełnoekranowego. Aby uruchomić przeglądanie instrukcji Cal Flame BBQ08954P na pełnym ekranie, użyj przycisku Pełny ekran.
  • Pobranie na komputer - Możesz również pobrać instrukcję Cal Flame BBQ08954P na swój komputer i zachować ją w swoich zbiorach. Jeżeli nie chcesz jednak marnować miejsca na swoim urządzeniu, zawsze możesz pobrać ją w przyszłości z ManualsBase.

Instrukcja obsługi Cal Flame BBQ08954P

Advertisement
Wersja drukowana

Wiele osób woli czytać dokumenty nie na ekranie, lecz w wersji drukowanej. Opcja wydruku instrukcji również została przewidziana i możesz z niej skorzystać klikając w link znajdujący się powyżej - Drukuj instrukcję. Nie musisz drukować całej instrukcji Cal Flame BBQ08954P a jedynie wybrane strony. Szanuj papier.

Streszczenia

Poniżej znajdziesz zajawki treści znajdujących się na kolejnych stronach instrukcji do Cal Flame BBQ08954P. Jeżeli chcesz szybko przejrzeć zawartość stron znajdujących się na kolejnych strinach instrukcji, możesz z nich skorzystać.

Standardy jakości są podstawą każdej kuchni ogrodowej Cal Flame. Od samego początku wysokiej jakości konstrukcja i modułów jest niezaprzeczalna.

Każda wyspa BBQ zaczyna się od solidnej metalowej ramy wykonanej z ogólnodostępnej stali ocynkowanej o grubości 16. konstrukcja wyspy BBQ jest następnie obudowana np płytką ceramiczną Hardibacker, która zapewnia najwyższą trwałość i odporność na wilgoć. Następnie, Twoja nowoczesna zewnętrzna kuchnia jest wykończona ozdobnym materiałem i wyposażona w sprzęt do gotowania i przechowywania produktów. A co najważniejsze, dzięki najlepszym opcjom sprzętu audio, możesz zbudować kompletne centrum rozrywki na zewnątrz! Dostępne wzory:
6 'Projekty podstawowe: 8' Projekty podstawowe: 10 'Projekty podstawowe.

Zamień swoje otoczenie domu, taras, ogród
w najnowocześniejszą kuchnię na świeżym powietrzu dzięki serii Cal Island Flame LBK BBQ Island! Ta zapierająca dech w piersiach nowoczesna kuchnia z grillem pozwala wybrać opcje o różnych wymiarach
i kolorach, które najlepiej pasują do Twojego stylu życia i otoczenia domu. Wybierz; rozmiar, kształt, wygląd i wyposażenie grilla, które spełnią Twoje potrzeby i pragnienia kulinarne.

Poproś o więcej informacji

Posiadanie Cal Flame® jest łatwe. Poproś jednego z naszych autoryzowanych dealerów, aby skontaktował się z tobą i pokazał, jak łatwe jest stworzenie najlepszego miejsca dla smakosza dobrego grilla. Każdy produkt Cal Flame® jest zaprojektowana do natychmiastowego działania. Pod panelami z ustawieniami funkcji pracy są potężne palniki, które optymalizują maksymalny przepływ ciepła do specjalnie zaprojektowanego ruszt V. Jeśli Waszym celem jest spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi,
Cal Flame® oferuje różne modele grilli, kominków ogrodowych i palenisk zapewniających udane ciepłe wieczory w każda porę roku. Zapoznaj się z najnowszym katalogiem i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie.

Tylko Cal Flame oferuje szeroką gamę rusztów dla każdego entuzjasty grillowania z paleniskiem od węgla drzewnego po konwekcję z gazu grzewczego. Kratki wlotowe Cal Flame zostały zaprojektowane przy użyciu najnowszych technologii i innowacji produktowych.

Grille z Serii G Cal Flame są idealnymi, wysokowydajnymi grillami dla początkujących nabywców, poszukujących nowych wartości. Grille z serii G są wykonane ze stali nierdzewnej 430, mają dwuwarstwowe ściany i są wyposażone w opatentowane przez Cal Flame konstrukcję V Grates, miernik temperatury i powlekane żeliwem palniki. Seria jest zaprojektowana do współpracy z dowolną wyspą Cal Flame Barbecue Island lub modułowym grillem. Grille z serii G oferują wiele ulepszeń i dysponują większą mocą BTU, wystarczającą do zaspokojenia potrzeb każdego entuzjasty kulinarnego.

Cal Flame wprowadził wiele nowości w branży Dom i Ogród, które też zrewolucjonizowały sposób produkcji grilli i oferując funkcje użytkowe, których entuzjaści grillowania oczekują od współczesnych nowoczesnych grilli zewnętrznych. Grille z Serii P Cal Flame nie są wyjątkiem od tej reguły. Każdy grill z serii P jest wykonany ze stali nierdzewnej 304 i ma charakterystyczne cechy, takie jak powlekane palniki ze stali nierdzewnej z niezależnymi wyłącznikami zapłonu oraz bardzo wytrzymałe ruszty w kształcie litery V o dużej powierzchni opiekania.

Przepisy kulinarne dla smakoszy są szybciej przygotowane i gotowe do podania dzięki gotowaniu z wykorzystaniem konwekcyji. Wykonane z litej stali nierdzewnej 304 palniki emitują moc do 93 000 BTU w naszym 5-palnikowym grillu (72 000 BTU - 4-palnikowy grill) i mają dziesięcioletnią gwarancję jakości. Grille konwekcyjne CONVECTION ™ Cal Flame są również wyposażone w funkcje premium .

Opiekacz Calado Flame Kamado™ może być używany do grillowania, opiekania, a nawet pieczenia ulubionych potraw przez cały rok. Wewnętrzna warstwa zatrzymuje ciepło wewnątrz opiekacza Kamado. Zatrzymane ciepło nadaje miłą i równomierną temperaturę ogrzewania które skutecznie dociera do znajdujących się wewnątrz potraw. 152266ba5a5e9fa3_250">

Jeśli szukasz najwyższej klasy mobilnego grilla dla smakoszy, ale masz ograniczoną przestrzeń na tarasie, ogrodzie lub w patio, wózek do grilla A La Cart to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Mobilny wózek do grillowania A La Cart to bogaty w funkcje zestaw grillowy, który pomieści dowolny wybrany grill Cal Flame - 3, 4 lub 5 palnikowy! Ten wygodny wózek do grilla ma solidne boczne półki ułatwiające przygotowanie potraw i wygodny uchwyt na butlę z gazem. W przypadku miejsc do przechowywania, dostępne są kosze na wszystkie potrzeby związane z grillowaniem.

* Głowica grilla nie wchodzi w skład zestawu. 152266ba5a5e9fa3_266">

Najlepsze grille ze stali nierdzewnej i dodatkowy sprzęt kuchenny mogą być teraz Twoje. Dostępne są modułowe palniki boczne, podgrzewacze do żywności, lodówki zewnętrzne i wiele innych akcesoriów, które pomogą Ci stworzyć miejsce smakosza na świeżym powietrzu. Skorzystaj z pełnej gamy dostępnych narzędzi do przygotowania najlepszego grilla na świeżym powietrzu!

Poproś o więcej informacji

Posiadanie Cal Flame® jest łatwe. Poproś jednego z naszych autoryzowanych dealerów, aby skontaktował się z tobą i pokazał, jak łatwe jest stworzenie najlepszego miejsca dla smakosza dobrego grilla. Każdy produkt Cal Flame® jest zaprojektowana do natychmiastowego działania. Pod panelami z ustawieniami funkcji pracy są potężne palniki, które optymalizują maksymalny przepływ ciepła do specjalnie zaprojektowanego ruszt V. Jeśli Waszym celem jest spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi,
Cal Flame® oferuje różne modele grilli, kominków ogrodowych i palenisk zapewniających udane ciepłe wieczory w każda porę roku. Zapoznaj się z najnowszym katalogiem i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie.

Grille ogrodowe do zabudowy

Kominki i paleniska ogrodowe

Akcesoria i wyposażenie grilla

Instalacja, uruchomienie i obsługa Beko F 972 Siyah

Bezpośredni link do pobrania Instalacja, uruchomienie i obsługa Beko F 972 Siyah

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instalacja, uruchomienie i obsługa Beko F 972 Siyah