Dane dotyczące usług Canon Eos 1d Mark Iv

Canon EOS 1D Mark IV to profesjonalny aparat cyfrowy, który oferuje wysokiej jakości zdjęcia i wideo. Aparat oferuje wyjątkowe wsparcie dla szerokiego zakresu usług, w tym wybór trybów pracy i ustawień, wsparcie dla obiektywów i filtrów, system śledzenia ostrości i stabilizacji obrazu oraz opcjonalne akcesoria. Canon EOS 1D Mark IV oferuje także wysoką wydajność, zgodność z najnowszymi standardami i niezawodność. Możesz mieć pewność, że dane, które przechowujesz na aparacie, są bezpieczne, bez względu na warunki fotografowania.

Ostatnia aktualizacja: Dane dotyczące usług Canon Eos 1d Mark Iv

Canon zaprezentował kolejną "jedynkę". Dzisiejsza nowość to reporterski EOS 1D Mark IV wyposażony w 16, 1-megapikselową matrycę w formacie APS-H, której najwyższa natywna czułość to ISO 12800 (rozszerzalna do ISO 102400! ). Aparat ma zupełnie nowy, 45-punktowy autofokus, a za tryb ciągły odpowiada układ AI Servo II AF z dedykowanym mikroprocesorem.

Canon EOS 1D Mark IV

Z punktu widzenia zawodowych fotografów to jedna z dwóch najważniejszych premier sprzętowych tego roku. Canon EOS 1D Mark IV (tym razem Japończycy nie przeskoczyli czwórki w nazewnictwie) został gruntownie zmodernizowany i wydaje się, że użytkownicy systemu EOS nie będą mieli na co narzekać. Jest znacznie czulsza matryca, nowy autofokus, filmy HD, lepszy ekran i szereg innych modyfikacji.

Canon EOS 1D Mark IV

Sercem nowej reporterskiej jedynki jest matryca CMOS o rozdzielczości 16, 1-megapiksela. Producent nie zmienił jej rozmiaru. To nadal APS-H, czyli 27, 9 x 18, 6 mm. Oznacza to, że nominalne ogniskowe obiektywów trzeba przemnożyć przez współczynnik 1, 3x. Fotografowie sportu i przyrody będą z decyzji o pozostawieniu takiego formatu zadowoleni, inni - niekoniecznie. Matryca nowego EOS-a została oczywiście wyposażona w zintegrowany system automatycznego czyszczenia zapobiegający osadzaniu się kurzu.

Jeszcze bardziej imponująco niż u konkurencji prezentuje się zakres dostępnych czułości. Przedział ISO 100 - ISO 12800 to czułości natywne, oprócz tego można skorzystać z rozszerzenia w dół - do ISO 50, i w górę - aż do ISO 102400. Spływające z matrycy dane są obrabiane przez podwójny procesor Digic 4.

Canon EOS 1D Mark IV

Canon zmienił to, co w poprzedniku dzisiejszej nowości budziło ogromne kontrowersje. Nie możemy nie przypomnieć {LNK|https://www. pl/index. php? n=6523;serialu o słabo działającym autofokusie w trybie ciągłym. Teraz jest nowy autofokus, z zupełnie nowym układem AI Servo II AF z dedykowanym mikroprocesorem. AF EOS-a 1D Mark IV ma 45 pól, z czego 39 jest krzyżowych (do jasności f/2, 8). Nie dysponujemy na razie ilustracją rozłożenia punktów w siatce i opieramy się na tym, co pisze producent. A według niego jest w tym względzie dobrze: punkty krzyżowe są rozmieszczone w całym kadrze, również na skrajnych pozycjach, a nie jak to często bywa jedynie w centrum. Wspomniany wcześniej AI Servo II AF pozwala na fotografowanie z prędkością 10 kl/s i jednoczesne przeostrzanie. Poza tym Canon zaproponował szereg innych ciekawych funkcji związanych z autofokusem - na przykład powiązanie z czujnikiem orientacji (zapamiętanie innych pól dla kadru poziomego i pionowego) albo opcję "rejestracji" wybranego pola dostępnego później z poziomu osobnego przycisku. W powiązaniu z układem AF może też działać 63-strefowy czujnik pomiaru światła.

Canon EOS 1D Mark IV

Szybkość aparatu to nie tylko autofokus, ale też zdjęcia seryjne. EOS 1D Mark IV współpracuje z kartami Compact Flash UDMA 6 (co ciekawe, dostępny jest też drugi slot na karty SDHC! ). Z szybką kartą aparat potrafi zrobić 10 kl/s. W tak szybkiej serii można zarejestrować 121 JPEG-ów lub 28 RAW-ów.

dwa procesory Digic 4

Nowym Canonem, jak to często ostatnio bywa, można kadrować na dwa sposoby. Pierwszym, tradycyjnym, za pomocą wizjera. Pokrycie 100% kadru, powiększenie 0, 76x, wymienna matówka - to profesjonalny standard. Drugi sposób to oczywiście Live View. W tym przypadku kadrowanie odbywa się na dużym, 3-calowym ekranie Clear View II LCD o rozdzielczości 921 000 punktów. Przy tej okazji należy wspomnieć o opcjach filmowania. EOS 1D Mark IV pozwala na rejestrację sekwencji wideo (do 29 minut i 59 sekund lub 4GB) w rozdzielczości 1080p (24, 24 lub 30 kl/s), 720p (50 lub 60 kl/s). Dostępne jest ręczne ustawianie parametrów ekspozycji, a na obudowie znalazło się miejsce dla złącza miniHDMI.

magnezowy szkielet EOS-a 1D Mark IV

Nowy aparat, jak przystało na lustrzankę reporterską, jest uszczelniony i dzięki temu odporny na działanie wody czy pyłu. Zastosowano 76 uszczelek w miejscach najbardziej narażonych na przepuszczanie wilgoci. Szkielet aparatu został oczywiście wykonany ze stopu magnezu. Producent zwraca też uwagę na subtelne zmiany w działaniu przycisków - teraz są podobno lepiej wyczuwalne i łatwiej nimi operować z rękawicami na dłoniach.

matryca EOS-a 1D Mark IV

Na razie nie mamy informacji o cenie i terminie dostępności. Tę informację uzupełnimy po konferencji prasowej Canona. ]

Poniżej prezentujemy specyfikację techniczną i informację prasową firmy Canon:

Nowa cyfrowa lustrzanka Canon EOS-1D MARK IV - szybkość, moc i wysoka rozdzielczość dla profesjonalistów

Londyn, 20 października 2009 -

Canon ogłasza dziś premierę nowego modelu profesjonalnej lustrzanki cyfrowej (DSLR) – Canon EOS-1D MARK IV. Nowy aparat to idealne narzędzie fotografowania obiektów w ruchu, sportu, wydarzeń i dzikiej przyrody – umożliwia wykonanie obrazów o wysokiej rozdzielczości w mgnieniu oka w najbardziej wymagających warunkach. Canon EOS-1D MARK IV jest szybki i wydajny; został zaprojektowany z myślą o fotografach oczekujących niezawodności w sytuacjach cechujących się napięciem i dużą zmiennością.

Podczas projektowania aparatu EOS-1D MARK IV wzięto pod uwagę opinie i sugestie profesjonalnych fotografów. EOS-1D MARK IV posiada matrycę światłoczułą APS-H CMOS wyposażoną w 16, 1 MP. Szeroki wybór precyzyjnych obszarów AF dostępnych w całym kadrze jest teraz możliwy dzięki zupełnie nowemu 45-punktowemu systemowi automatycznego ustawiania ostrości (AF) z 39 punktami typu krzyżowego o czułości f/2, 8. Przetworniki obrazu Dual DIGIC 4 zapewniają wysoką rozdzielczość zdjęć wykonanych w trybie fotografowania ciągłego z szybkością do 10 klatek na sekundę. EOS-1D MARK IV posiada ponadto najszerszy zakres wartości ISO z pośród aparatów marki Canon.

"Podczas projektowania modelu EOS-1D MARK IV, dokładnie przeanalizowaliśmy opinie i sugestie fotografów, a następnie stworzyliśmy aparat, który sprosta ich specyficznym wymaganiom" mówi Pan Shinbori, starszy dyrektor generalny Camera Development Center, Canon Inc. "Dzięki zupełnie nowej, świetnej jakości matrycy światłoczułej CMOS i podwójnym przetwornikom obrazu Dual DIGIC 4, aparat Canon EOS-1D MARK IV pozwoli uzyskać najlepsze wyniki pracy w najkrótszym możliwym czasie, co jest ważne na coraz bardziej konkurencyjnym rynku". ]

Wysoce wrażliwy system nastawiania ostrości typu krzyżowego - szybkość i odwzorowanie każdego szczegółu

Canon EOS-1D MARK IV został wyposażony w zupełnie nowy 45-punktowy system automatycznego nastawiania ostrości AF. 39 punktów typu krzyżowego o czułości do f/2, 8 rozmieszczono w całym kadrze, pozwalając na powtarzalne uzyskanie ostrości obiektów statycznych i ruchomych niezależnie od wybranego punktu AF. Wszystkie punkty AF są teraz bardziej wrażliwe, można łatwo dokonać ich selekcji; te rozmieszczone bliżej krawędzi kadru są tak samo wrażliwe jak te położone przy centrum kadru.Całym systemem AF zarządza dedykowany mikroprocesor, odpowiadający za szybkie i dokładne ustawienie ostrości, nawet podczas fotografowania w trybie ciągłym z prędkością 10 klatek na sekundę. Nowy, udoskonalony tryb AI Servo II AF firmy Canon śledzi obiekty w ruchu z większą precyzją. Dedykowany mikroprocesor umożliwia trybowi AI Servo II AF dokładniejsze śledzenie obiektów w ruchu oraz zwiększenie niezawodności ostrzenia w warunkach niskiego kontrastu i niezmiernie jaskrawego oświetlenia.

EOS-1D MARK IV oferuje szeroki zakres ręcznych i automatycznych opcji AF, w tym nową funkcję stworzoną przez firmę Canon, Spot AF, dostępną w pracy z obiektywami z przyciskiem AF Stop. Funkcja Spot AF oferuje fotografom wymagającym niezmiernie dokładnej ostrości obrazu bardziej precyzyjny obszar ostrzenia. 63-strefowy system pomiaru pozwala na zastosowanie różnych trybów pomiaru - dedykowany czujnik powiązany z 45 punktami AF umożliwia pomiar powiązany z punktowym AF oraz wiele opcji pomiaru strefowego.Aparat EOS-1D MARK IV posiada punkty AF powiązane z orientacją aparatu - czujnik orientacji pozwala na zapamiętanie oddzielnych punktów AF dla różnego ułożenia aparatu, w poziomie i pionie (uchwytem do góry i do dołu). Punkty AF powiązane z orientacją aparatu ułatwiają szybką jej zmianę podczas fotografowania, z jednoczesną zmianą ustawień AF w celu dostosowania do obiektu. Funkcja rejestracji punktów AF pozwala zachować w pamięci aparatu alternatywny punkt AF dostępny za naciśnięciem przycisku.

Moc i wydajność przetworników obrazu Dual DIGIC 4 i matrycy CMOS

"Szyta na miarę" matryca światłoczuła o wysokiej rozdzielczości CMOS APS-H z 16. 1 MP współpracuje z dwoma przetwornikami obrazu Dual DIGIC 4 zapewniając szczegółowe i ostre odwzorowanie nawet przy bardzo wysokiej czułości ISO.Efektem dodania czujnika APS-H jest wysoka liczba pikseli oraz efektywne pole widzenia równe 1, 3 długości ogniskowej obiektywu. Tę zaletę docenią fotoreporterzy rejestrujący wydarzenia, sport czy dziką przyrodę. Działając w ciągłym ruchu i robiąc zbliżenia fotografowanych obiektów fotoreporterzy mogą zachować niskie wartości przysłony bez potrzeby zastosowania obiektywów długoogniskowych, które są zazwyczaj cięższe.Fotografowanie w trybie ciągłym jest teraz sprawniejsze dzięki ośmiokanałowemu odczytowi danych dokonywanym przez matrycę, co zapewnia szybkość i pełne wykorzystanie możliwości przetworników Dual DIGIC 4. W efekcie otrzymujemy serie z prędkością 10 klatek na sekundę przy pełnej rozdzielczości 16. 1 MP oraz jakość barw dzięki 14-bitowej konwersji analogowo-cyfrowej (A/D)Aparat EOS-1D MARK IV posiada najszybciej działający tryb fotografowania ciągłego w trybie automatycznego ustawiania ostrości spośród obecnie dostępnych modeli cyfrowych lustrzanek Canon EOS - rejestruje zdjęcia z prędkością 10 klatek na sekundę bez pogorszenia rozdzielczości. Moc przetworników Dual DIGIC 4 zarządza większą ilością danych w następstwie zwiększenia rozdzielczości obrazu o 60%, jednocześnie pozwala na wykonanie w jednej serii do 121 dużych zdjęć JPEG, lub 28 zdjęć RAW z użyciem kart zgodnych z UDMA 6. Jest to idealne rozwiązanie podczas fotografowania sportu i wydarzeń cechujących się dużą zmiennością.EOS-1D MARK IV wyposażono ponadto w uaktualnione style obrazu Picture Styles oraz pierwszy w historii dodatek ALO (Automatyczna Optymalizacja Oświetlenia) w profesjonalnym korpusie EOS, który automatycznie koryguje kontrast i jasność obrazów już podczas ich rejestracji. Te dwie funkcje skracają cykl pracy fotografa, umożliwiając oddanie gotowych do publikacji zdjęć bezpośrednio z aparatu, tym samym ułatwiając koncentrację jedynie na wykonaniu unikatowych ujęć.Pełna kompatybilność aparatu EOS-1D MARK IV z kartami pamięci flash zgodnymi z najnowszym interfejsem UDMA 6 zapewnia szybki zapis na karcie pamięci CF. Natomiast możliwość rejestracji zdjęć na kartach Secure Digital/SDHC pozwala fotografować dłużej, aż do uzyskania pożądanego ujęcia.

Świetne wyniki w słabym oświetleniu

EOS-1D MARK IV pozwala na fotografowanie w warunkach niezmiernie słabego oświetlenia. Standardowy zakres czułości ISO w modelu EOS-1D MARK IV to 100 – 12, 800, a ISO rozszerzonego to 50 - 102, 400 - najwyższa wartość w historii lustrzanek firmy Canon. Możliwość rejestracji obrazów w warunkach ekstremalnie słabego oświetlenia czyni EOS-1D MARK IV idealnym narzędziem fotografowania wieczorem i w nocy, kiedy niedobór światła normalnie uniemożliwia fotografowanie.Inteligentne techniki redukcji szumów nie dopuszczają do powstania szumu luminancji czy szumów chromatycznych, jednocześnie zachowują balans kolorów i pozostawiają kwestie jakości obrazu decyzji fotografa. Mikrosoczewki nowej matrycy APS-H CMOS z 16, 1 MP ułożone są bez przerw, posiadają wrażliwsze i wydajniejsze fotodiody. Taka budowa matrycy gwarantuje efektywne spożytkowanie dostępnego światła w celu maksymalnego wykorzystania czułości ISO w warunkach słabego świetlenia.

Wydajny, ergonomiczny i odporny na pogodę - stworzony do pracy w ekstremalnych warunkach

Korpus EOS-1D MARK IV jest dość lekki jak na aparaty tej kategorii. Obudowa w całości wykonana ze stopu magnezu chroni aparat przed następstwami uderzeń. Dokonano subtelnych zmian w ergonomii - zmieniono kształt przycisków, a ich naciśnięcie jest łatwiej wyczuwane, co ułatwia pracę w ekstremalnych warunkach pogodowych, gdy wymagane jest założenie rękawic.Odporność na kurz i wodę gwarantuje 76 gumowych uszczelek umieszczonych wokół przycisków i szwów obudowy oraz zastosowanie odpornych na warunki pogodowe obiektywów EF i lamp błyskowych Speedlite EX.Wyświetlacz LCD Clear View II o rozdzielczości VGA 920 000 punktów ułatwia przeglądanie zdjęć i ścieżek video tuż po ich wykonaniu, nawet w najbardziej wymagających warunkach. Lukę pomiędzy panelem LCD a pokrywą ochronną ekranu zapełniono materiałem fotoelastycznym, co pozwoliło zredukować refleksy świetlne i uzyskać wyraźny obraz na ekranie LCD. Stosowaną wcześniej pokrywę z akrylu zastąpiono wzmocnionym szkłem, dając solidną, odporną na rysy ochronę ekranu LCD.Aparat EOS-1D MARK IV posiada zintegrowany system czyszczący EOS, który automatycznie usuwa kurz z matrycy, zapewniając solidną jakość obrazu podczas fotografowania w trudnych warunkach atmosferycznych.

Filmowanie w kinowej jakości HD

Oprócz wysokiej jakości zdjęć, EOS-1D MARK IV marki Canon udostępnia także funkcję filmowania EOS Movie. Można nagrywać filmy w jakości High Definition (HD) 1080 p z szybkością 30, 25 lub 24 klatek na sekundę oraz ścieżki 720 p z szybkością 60 lub 50 klatek na sekundę. EOS-1D MARK IV oferuje pełną zgodność z systemami PAL, NTSC oraz natywną szybkością kinową 1080/24 p. Opcja ręcznego ustawienia wartości ekspozycji daje swobodę regulacji głębi ostrości.EOS-1D MARK IV posiada przycisk, do którego można zaprogramować funkcję filmowania, pozwalając nagrywać filmy z jakością HD natychmiast po jego naciśnięciu. Aparat posiada także wejście mini HDMI umożliwiające bezpośrednie przeglądanie ścieżek video i zdjęć na kompatybilnych telewizorach HD.
Bogactwo funkcji własnych użytkownikaEOS-1D MARK IV marki Canon posiada mnóstwo ustawień własnych użytkownika, co umożliwia pełną kontrolę nad funkcjami aparatu. Mikro-dostosowanie automatycznej ekspozycji (AE) i ekspozycji lampy błyskowej (FE) pozwala precyzyjnie dobrać wartość ekspozycji i uzyskać pożądany efekt. Dzięki temu można używać dwóch oddzielnych korpusów i uzyskać powtarzalne wyniki lub tylko dostosować ustawienia zgodnie z własnymi oczekiwaniami i preferencjami. Profile użytkownika można zachować na karcie pamięci i przenieść do innych korpusów EOS-1D MARK IV.
Kolejna funkcja własna użytkownika to dodawanie informacji o prawach autorskich bezpośrednio w aparacie, co eliminuje konieczność późniejszego opisywania zdjęcia, a także skraca cykl pracy. Zintegrowany mikrofon pozwala nagrywać notatki dźwiękowe do każdego zdjęcia, co docenią osoby pragnące podać treść ujęcia już podczas fotografowania.

Przegląd głównych funkcji aparatu Canon EOS-1D MARK IV:

- Nowa matryca światłoczuła APS-H z 16, 1 MP
- Prędkość do 10 klatek na sekundę w trybie fotografowania ciągłego
- Do 121 dużych obrazów JPEG w jednej serii
- Nowy 45-punktowy autofokus z 39 punktami typu krzyżowego o czułości f/2, 8
- Świetna jakość obrazu dzięki bardzo szybkim przetwornikom obrazu Dual DIGIC 4
- Światłoczułość ISO do 12 800, z możliwością rozszerzenia do 102 400
- Filmowanie Full HD z prędkością 30, 25 i 24 klatek na sekundę
- 3-calowy wyświetlacz LCD Clear View II z trybem Live View
- Korpus odporny na kurz i wodę z 76 gumowymi uszczelkami
- Kompatybilność ze wszystkimi obiektywami Canon EF oraz lampami błyskowymi serii Speedlite EX
- Także dostępny - nowy transmiter bezprzewodowy WFT-E2 II (zgodny także z obecnie dostępnym bezprzewodowym transmiterem plików WFT-E2)

Canon EOS 5D Mark IV - Aparaty fotograficzne - Canon Poland

Lustrzanki cyfrowe

Bez względu na to, co fotografujesz, możesz liczyć na bezkompromisową jakość obrazu i profesjonalne parametry pracy.

W pogoni za doskonałością

Stworzony z myślą o pracy w każdej sytuacji aparat EOS 5D Mark IV jest pięknie zaprojektowanym i starannie wykonanym urządzeniem uniwersalnym.

Zobacz pełne dane techniczne

Różnica tkwi w szczegółachOd momentu, gdy światło przechodzi przez obiektyw, Canon EOS 5D Mark IV rejestruje każdy niuans, kolor i szczegół. Po raz kolejny firma Canon zapewnia wyższy poziom szczegółowości dzięki nowej matrycy zdolnej do uzyskania wyjątkowo wyraźnego obrazu. Otaczający nas świat nabierze nowego wymiaru.

Precyzja w standardzie

Aparat EOS 5D Mark IV jest wyposażony w zaawansowane mechanizmy regulacji ostrości i pomiaru, dzięki którym można monitorować i rejestrować ulotne chwile nawet w słabym oświetleniu.

Maksymalna skuteczność pracy

Legendarne aparaty są trwałe, a seria EOS 5D zapewnia najwyższą jakość wykonania, doskonałe parametry pracy i zaawansowane uszczelnienie1 nowym pokoleniom fotografów. Aparat EOS 5D Mark IV kontynuuje tradycję w zakresie dużej szybkości pracy i trwałości.

Przejdź na kinowy standard 4KFilmy EOS 4K pozwolą uwolnić twórczy potencjał użytkowników.

Aplikacja Canon Photo CompanionAplikacja Photo Companion, zaufany towarzysz miłośników opowiadania wizualnych historii, zapewnia dostęp do spersonalizowanych, specjalistycznych informacji i materiałów, a tym samym ułatwia ożywanie opowieści.

Wysoka rozdzielczość HD 

Filmy 4K

Pozostań w łącznościBardzo szybkie łącza USB 3. 0, Wi-Fi i NFC umożliwiają nawiązywanie połączeń i udostępnianie obrazów.

Canon dąży do osiągnięcia zerowej emisji CO2 do roku 2050

Osiągniemy to, poprawiając wskaźnik emisji CO2 w cyklu życia produktu średnio o 3% rocznie. Jeśli uda się to utrzymać, do roku 2030 odnotowalibyśmy spadek o około 50% w stosunku do poziomu z 2008 r. Wiemy, że taki poziom redukcji jest zgodny z założeniami Porozumienia paryskiego.

Będziemy przeprowadzać przeglądy celów w perspektywie długoterminowej, aby sprawdzać nasz wkład w tworzenie społeczeństwa niskoemisyjnego.

Korpus aparatu

EOS 5D Mark IV

EOS 5D Mark III

Efektywna liczba pikseli

W przybliżeniu 30, 4 megapiksela

W przybliżeniu 22, 3 megapiksela

Dual Pixel RAW

Mikroregulacja obrazu, przesunięcie efektu bokeh, redukcja efektu zjawy

Niedostępne

Punkty AF przy przysłonie f/8

Maks. 61 punków / 21 krzyżowych punktów AF (możliwość wyboru dowolnego z nich)

1 punkt AF

Czujnik pomiarowy

W przybliżeniu 150 000-pikselowy czujnik RGB+IR (specjalny procesor DIGIC 6)

63-strefowy czujnik pomiarowy (tylko pomiar jasności)

Serie zdjęć

Maks. około 7 kl. /s (z automatycznym ustawianiem ostrości i ekspozycji)

Maks. około 4, 3 kl. /s w trybie Live View z funkcją Servo AF

Maks. około 6 kl. /s w trybie Live View bez funkcji Servo AF

Filmy EOS 4K

4K DCI do 25/30p (maks. 29 min i 59 s)

Niedostępne

Inne filmy

Full HD do 50/60p, HD do 100/120p

Film HDR, film poklatkowy

Full HD do 25/30p, 640×480 do 50/60p

Tryb AF w filmach

Dual Pixel CMOS AF

AF oparty na detekcji kontrastu (brak Servo AF)

Ekran LCD

3, 2 cala, około 1, 62 mln punktów, sterowanie dotykiem

3, 2 cala, około 1, 04 mln punktów, sterowanie dotykiem

GPS

Wbudowany moduł, automatyczna aktualizacja czasu

Akcesorium zewnętrzne

Wi-Fi

Wbudowana obsługa protokołów FTP/FTPS

Zgodność z aplikacją Canon Camera Connect

Akcesorium zewnętrzne

InspiracjaZobacz, jak aparat EOS 5D Mark IV spisuje się w rękach profesjonalnych fotografów.

Dowiedz się więcej

Obiektywy i akcesoria

Obiektywy i akcesoria firmy Canon rozszerzają możliwości aparatu EOS 5D Mark IV.

Dowiedz się więcej

Zawartość pudełka

  • Canon EOS 5D Mark IV

  • Akumulator LP-E6N

  • Ładowarka LC-E6E

  • Muszla oczna Eg

  • Szeroki pasek

  • Kabel interfejsu IFC-150U II

  • Zabezpieczenie kabla

  • EOS Digital Solution Disk

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

!!! WAŻNE!!!

Wygląda na to, że korzystasz z oprogramowania blokującego wyświetlanie reklam.

Optyczne. pl jest serwisem utrzymującym się dzięki wyświetlaniu reklam. Przychody z reklam pozwalają nam na pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem serwerów, opłaceniem osób pracujących w redakcji, a także na zakup sprzętu komputerowego i wyposażenie studio, w którym prowadzimy testy.


Będziemy wdzięczni, jeśli dodasz stronę Optyczne. pl do wyjątków w filtrze blokującym reklamy.

Z góry dziękujemy za zrozumienie.


Komunikat nie wyświetli się więcej podczas tej sesji (wymagana obsługa cookies).

Dane dotyczące usług Canon Eos 1d Mark Iv

Bezpośredni link do pobrania Dane dotyczące usług Canon Eos 1d Mark Iv

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Dane dotyczące usług Canon Eos 1d Mark Iv